Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Pomysły na weeked

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Pomysły na weeked

Postautor: haniadyk » 18 kwie 2018, 18:54

W Warszawie w okresie lata byłem na torze przy stadionie narodowym. Doskonała zabawa, ale musicie poczekać na wiosnę, bo teraz tor jest jeszcze zamknięty. Jeśli ktoś jest zainteresowany pozytywnymi emocjami to polecam - http://kartingowynarodowy.pl/
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: Pomysły na weeked

Postautor: Ariel » 20 kwie 2018, 9:30

A ja na weekend planuję wybrać się do Torunia :) Podobno to piękne miasto, tylko ciężko się tam dostać z Warszawy, jeżeli ktoś nie ma samochodu.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Muvidea » 20 kwie 2018, 9:56

Wcale nie jest tak trudno. Jeździ tam regularnie takie połączenie - zobacz sobie na rozkład jazdy :)
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 23 kwie 2018, 12:32

Ja w weekendy niestety ostatnio pracuję.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Polunia » 23 kwie 2018, 15:48

A ja nawet gdy mam wolny weekend, wolę się po prostu wyspać. Bo na co dzień chodzę strasznie niewyspana :(
Polunia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 23 kwie 2018, 18:24

My zamierzamy w kóryś z majowych weekendów wybrać się na kajaki - pierwszy raz w życiu. Zastanawiamy się tylko, co zrobić z psem. Do tej pory, jak jeździliśmy na przykład nad jezioro, to zabieraliśmy psiaka ze sobą. Ale teraz to chyba będzie mało możliwe... Znaleźliśmy w internecie hotel dla psów "U Zoopsychologa", w którym można zostawić pieska na kilka dni pod fachową opieką. Korzystaliście kiedyś z takich usług? I jak, warto? Bo z tego, co wyczytaliśmy na stronie, pieski mają tam naprawdę niezłe warunki :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: werrommna » 24 kwie 2018, 15:26

Wydaje mi się, że jeśli się chce to można na prawdę bez problemu znaleźć sobie jakieś zajęcie na weekend. Na przykład mój znajomy bardzo często wynajmuje taki jacht www.yacht-tesia.com/ i spędza wolny czas aktywnie. Czasem zabieram się z nim i powiem wam, że to na prawdę świetna opcja na spędzenie wolnego czasu!
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 25 kwie 2018, 14:31

Ten weekend znowu spędzę na pracy :/
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Aleksandra » 15 maja 2018, 13:28

Według mnie jeśli już ktoś wybiera się na gdzieś na weekend, to wypadałoby wykorzystać dobrze wszystkie dni, od piątku do niedzieli. Z tego też powodu radziłbym wybrać się choćby do Rabki-Zdroju, gdzie nie brakuje interesujących atrakcji. Mnie i dzieciom szczególnie podobało się w parku rozrywki Rabkolandzie (https://www.rabkoland.pl), w którym znajduje się sporo sprawiających dzieciom przyjemność rzeczy.

:P
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 19 maja 2018, 15:22

My w przyszłym tygodniu wybieramy się do Szczecina na kilka dni. Mąż tam w mieście ma organizowane spotkanie biznesowe a ja jadę przy okazji pozwiedzać miasto. Polecicie fajne miejsca co warto zwiedzić, gdzie dobrze zjeść ? Bo nie chciała bym siedzieć w hotelu i czekać jak mąż wróci. Szukałam w necie knajpek ale znalazłam pizzerie http://szczecin.pizzerianocna.pl/#strefy ciekawe jak tam smakują pizze, ja uwielbiam więc chyba się skuszę jak będę.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do HydePark