Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Portal handlowy dla gracza - Gamera

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Portal handlowy dla gracza - Gamera

Postautor: Porena » 04 lis 2017, 1:31

Od dawna jeden z najbardziej wyspecjalizowanych handlowców detalicznych wśród sklepów, które skupiają swoją ofertę wokół asortymentu dla gracza. Gamera jest mniejszym sklepem, niż giganci rynku IT handlujący online w Polsce, dlatego jest w stanie nadal skupić się na szybkiej i bezpośredniej obsłudze klienta. Jest to duży plus, bo wszystko można załatwić o wiele szybciej.

Asortyment składa się z takich produktów dla gracza jak: myszy, klawiatury, kierownice, słuchawki, fotele, biurka oraz torby. Poza tym oczywiście pełen zasób podzespołów komputerowych potrzebnych do PC. Sprzedawane są nie tylko akcesoria komputerowe, ale również interesujące sprzęty do konsol.

Dla gracza ważne będzie, że sklep posiada chyba najbardziej szczegółowe opisy techniczne spośród rodzimych portali. Sprzęt dla gracza potrafi być diabelnie skomplikowany, a wielu handlowców nie podaje jego szczegółowej charakterystyki. Gamera określa wszystkie parametry, jakie mają wpływ na sprawność gracza.

Najciekawsze promocje powitają was w działach poświęconym myszom komputerowym i fotelom dla gracza. Do tych działów Gamera sama importuje dużą część produktów.

Ważną zaletą jest długi termin na zwroty. Sklep czeka miesiąc, aż przekonacie się, czy na pewno chcecie zatrzymać sprzęt. W spokoju dokonacie ostatecznego wyboru. Długi termin na zwroty jest kluczowy przy zakupie sprzętu dla gracza, gdyż akcesoria komputerowe należą do drogich towarów. Portal handluje zarówno z klientami detalicznymi jak i kupcami hurtowymi. Posiada dwie wersje zagraniczne.

Polecam wizytę – Gamera.pl
Porena
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2017, 1:07

Wróć do Reklama stron

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron