Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Zakupy dla siebie i rodziny

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Zakupy dla siebie i rodziny

Postautor: piczos » 01 paź 2015, 2:08

Lubię robić zakupy przez internet, bo można kupić ubrania za pół ceny niż normalnie. Najczęściej kupuje przez serwis ceny.net.pl porównuje ceny w poszczególnych sklepach i robię zakupy, często nie tylko dla siebie ale też dla rodziny.
piczos
Użytkownik
Użytkownik

Re: Zakupy dla siebie i rodziny

Postautor: billbo » 09 paź 2015, 15:17

Ja też często robię zakupy w Internecie. To duża oszczędność czasu.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: omszony » 14 paź 2015, 20:51

Myślę, że 90% użytkowników Internetu robi zakupy przez sieć. Kiedyś mi się wydawało, że wszystko można zamówić przez sieć, ale nie buty i co? Od paru lat nie kupuje butów 'normalnie', tylko właśnie zamawiam, bo to też realna oszczędność w portfelu (tylko trzeba pilnować okazji, wyprzedaży etc.). A jak jeszcze ktoś ma nietypową nogę, np. bardzo duży rozmiar to już w ogóle nie ma sensu zmierzać miasta w celu poszukiwania czegoś fajnego, w naszym typie i NASZYM ROZMIARZE. Wiem jakie to jest frustrujące. No i jeszcze jedno - trzeba pamiętać, że jakby coś nam nie pasowało to zawsze możemy towar odesłać. Akurat tam gdzie ja osotnio kupowałem swoje buty marki Skechers (na http://www.eobuwie.com.pl/skechers.html) jest na to 30 dni, ale pewnie w różnych sklepach różnie. Warto sprawdzić to w regulaminie.
omszony
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: marsjanka » 27 paź 2015, 9:20

Ja też bardzo lubię zakupy w sieci. Oszczędzam w ten sposób i czas i pieniądze. Ostatnio zamówiłam nawet kilka rzeczy w sklepie z ubrankami do chrztu. Miałam tam większy wybór, a zakupy były wygodne i udane :)
marsjanka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Obeliksa » 02 lis 2015, 10:48

Też bardzo często robię zakupy przez internet. To co jest dla mnie najważniejsze to wygoda.
Obeliksa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 12 lis 2015, 10:30

Ja także. To nie dość, że duża wygoda, to jeszcze niższe ceny i większy wybór. Ja ostatnio kupiłam świetne dodatki łazienkowe. Znalazłam je na stronie homebook.pl - dla mnie to numer 1 w kategorii urządzanie wnętrz. Znacie tę stronę?
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: marsjanka » 18 lis 2015, 14:39

Ja też wolę zrobić zakupy w sieci niż biegać po sklepach.
marsjanka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: master » 29 lis 2015, 23:38

agaaa pisze:Ja także. To nie dość, że duża wygoda, to jeszcze niższe ceny i większy wybór. Ja ostatnio kupiłam świetne dodatki łazienkowe[/url]. Znalazłam je na stronie homebook.pl - dla mnie to numer 1 w kategorii urządzanie wnętrz. Znacie tę stronę?

Na wielu stronach można znaleźć, takie łazienkowe "inspiracje" na przykład: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/farba- ... epsza/249/ Więc nie ma z tym problemu.
master
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: motoj » 22 gru 2015, 15:04

Każdemu członkowi rodziny może się przydać żel na bolące nogi https://www.apo-discounter.pl/venostasin-aescin-zel-p-6127.html Koi ból i przywraca prawidłowe napięcie naczyń krwionośnych
motoj
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 08 sty 2016, 22:01

Takie żele niewiele dają. Niestety...
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do HydePark