Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Samochód zastępczy

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Samochód zastępczy

Postautor: ddst1gs » 15 lut 2016, 14:45

Zdecydowałem się nie tak dawno skorzystać z oferty Gothaer ubezpieczenia i to był strzał w 10-tkę ! Dowiedziałem się właśnie że gothaer samochód zastępczy jak długo można trzymać u siebie po wypadku samochodowym ! To jest najlepszy ubezpieczyciel w sieci.
ddst1gs
Użytkownik
Użytkownik

Re: Samochód zastępczy

Postautor: wakrun » 24 maja 2016, 10:15

Ostatnio też miałem okazję korzystać z samochodu zastępczego. Akurat oddawałem samochód do kompleksowego czyszczenia, a mój lakier został zabezpieczony tym środkiem: http://caressence.pl/uslugi/detailing-zewnetrzny/gtechniq-c1-crystal-lacquer-1500-pln/ . Warto sobie o nim więcej poczytać, ponieważ świetnie sprawdza się w polskim klimacie. Dzięki niemu sól z drogi nie jest już problemem:)
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: billbo » 14 kwie 2017, 8:27

Wiele osób teraz korzysta z takich wynajmowanych samochodów. To dobra opcja nie tylko wtedy, kiedy auto jest w naprawie, ale też kiedy jedziemy na wakacje czy jesteśmy w delegacji. Dobrą ofertę wynajmu aut ma ta wypożyczalnia http://www.wypozyczalnia-aut24.pl/ . Mają siedziby w większych miastach w Polsce, więc nie ma problemu z wypożyczeniem i zwróceniem samochodu.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: MacieX822 » 16 cze 2017, 16:57

Zgodzę się również, że można jak najbardziej skorzystać z wypozyczalni samochodów :) Ja głównie wypożyczam auta na dzień, może dwa ale widziałem też, że np wypożyczalnia z Poznania FatCar proponuje nawet na dużo dłużej wynajęcie auta. Nawet na rok:) Nie wyjdzie to wcale drogo, bo reklamują się, że wypożyczają auta od 55zł za dzień, przy dłuższym czasie na pewno możecie liczyć na zniżki.
MacieX822
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn