Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Systemy CMS

eXtreme Fusion

Wszystko na temat systemów obsługi portalu i/lub forum.

eXtreme Fusion

Postautor: Sammael » 10 lip 2012, 13:15

Witajcie!

Co sądzicie o eXtreme-Fusion? Z tego co pamiętam wersja 4.5 była po prostu "zdodatkowaną" wersją PHP-Fusion. Jednak eF w wersji 5 został chyba znacznie przepisany.
Aktualnie trwają otwarte BETA testy, więc kto chce - może go pobrać, sprawdzić, zgłosić błędy.
Sammael
Użytkownik
Użytkownik

Re: eXtreme Fusion

Postautor: Kede » 11 lip 2012, 21:04

Korzystałem kilka lat temu z tego CMS'a. W sumie za dużo włamań nie było (odcinkowo.net stoi sobie nierozwijane od 5 lat). Drugi raz nie postawiłbym portalu na tym cmsie, pomimo że nic do niego nie mam. Nie wiem jak nowe wersje ale nadal jestem zdania że na portal świetnie nadaje się wordpress lub autorski skrypt/cms. A tego typu wynalazki to przeżytek ;)
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Sammael » 12 lip 2012, 13:30

Przeżytek? Nowa wersja została całkowicie przepisana, więc skąd wiesz że przeżytek?
Wordpress jako CMS? Oczywiście, może nim być, ale hulajnoga też może być środkiem transportu.
Sammael
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kede » 12 lip 2012, 18:41

Co prawda WP jest głównie rozwiązaniem dla blogów ale na portal też się nadaje- wht.pl stoi na wordpressie i wg mnie prezentuje się i funkcjonuje bardzo dobrze ;)
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Sammael » 13 lip 2012, 17:44

To jest portal informacyjny, nawet można powiedzieć że blog, więc tutaj jeszcze można WP użyć :P.
Sammael
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kede » 14 lip 2012, 19:30

No to co jest nowego innowacyjnego w nowym EF? Wcześniej miał dużo luk. A jak jest teraz??
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: KlawyFranek » 15 lip 2012, 10:52

EF jest w tyle o kilka lat bo ta piątka jakby wyszła 2-3 lata temu może i by miała szanse zbliżyć się do konkurencji (joomla, drupal) a tak teraz to tylko zebrania okruszków po torcie na scenie cms'ów.
KlawyFranek
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Systemy CMS