Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Ogłoszenia Zlecę...

Niesłusznie oskarżona o kradzież... szukam prawnika

Chcesz coś komuś zlecić? Pisz tutaj!

Niesłusznie oskarżona o kradzież... szukam prawnika

Postautor: paulamonika55 » 12 wrz 2017, 11:01

Cześć, w marcu zostałam niesłusznie oskarżona przez pracodawcę o kradzież projektów i przekazanie ich konkurencji. Zanim okazało się, że jestem niewinna, zaczęły krążyć na mój temat plotki, które wpłynęły na to, że potencjalni pracodawcy odrzucają moje aplikacje o pracę, mimo mojego długoletniego doświadczenia. W związku z tym, nie mam zamiaru czekać aż kolejna firma podczas rozmowy o pracę na wstępie poinformuje mnie, że nie potrzebują zdrajców. Potrzebny jest prawnik, który podejmie się trudnego zadania, jakim jest zadośćuczynienie. Dostałam namiary na tę kancelarię https://www.tuodszkodowania.pl/zadoscuczynienie/. Myślicie, że warto skorzystać z ich usług? Będę wdzięczna za Waszą opinię.
paulamonika55
Użytkownik
Użytkownik

Re: Niesłusznie oskarżona o kradzież... szukam prawnika

Postautor: LegalUp » 19 wrz 2017, 13:27

W przypadku tak nietypowej sprawy, zachęcamy do skorzystania z www.legalup.pl - serwis umożliwia bezpłatne wysłanie zgłoszenia, na które odpowiadają tylko prawnicy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie prawa - jest więc gwarancja profesjonalizmu. Jednocześnie wysłanie takiego zgłoszenia do niczego nie zobowiązuje, więc jeśli nie znajdzie Pani oferty odpowiedniej dla siebie, można po prostu zrezygnować. Tak czy tak - nic się nie traci, a można dużo zyskać.
LegalUp
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Zlecę...