Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Piaskownica

Problemy finansowe

Szukasz rozwiązania swojego problemu? To jest dział dla Ciebie!

Problemy finansowe

Postautor: masterof » 12 wrz 2017, 16:00

Hej moi drodzy, chciałabym Was się poradzić. Ponieważ mam spore długi zaciągnięte na swoją firmę, teraz nie jestem w stanie ich spłacać, sterczą nade mną komornicy... Myślałam o temacie takim jak upadłość Konsumencka. Słyszeliście? I Czy jesteście w stanie mi polecić firmę, która się tym zajmuje?

Widzę, że nikt nie odpowiedział, ale ja już znalazłam AIF Kancelaria Prawna, Ci prawnicy działają cuda!!!
W końcu mogę oddychać spokojnie wierzę, że Sąd pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek o upadłość i nie dużo zapłaciłam niż się spodziewałam
masterof
Użytkownik
Użytkownik

Re: Problemy finansowe

Postautor: Karola » 10 paź 2017, 12:30

Cóż jakby to powiedzieć niestety kredyty i pożyczki trzeba brać z głową. Jest przecież tyle rozwiązań dla firm aby się tego ustrzec. Jedną z nich jest to aby postarać się o dofinansowanie czy dotacje jak zwał tak zwał. A w pozyskiwaniu takiej dotacji na pewno pomogą z https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-dla-msp/ . Następnym rozwiązaniem jest faktoring, który pomaga sfinalizować szybciej daną transakcję zamrożoną na fakturze. Na prawdę rozwiązań jest dużo trzeba tylko po nie sięgnąć.
Karola
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: guerila » 13 lis 2017, 0:34

Pewnie chwilówki za darmo będą bobra opcją dla osób, które chcą zapewnić sobie dobre warunki finansowe.
guerila
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: simS46 » 14 lis 2017, 14:36

To jest dobry pomysl :)
simS46
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Piaskownica