Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark Pomysł na firmę

Włąsna restauracja

Jaki biznes zacząć, co jest potrzebne, wszystkiego dowiesz się tutaj

Włąsna restauracja

Postautor: werrommna » 28 wrz 2017, 21:46

Mam pewien pomysł aby otworzyć własną restaurację :) Mam nadzieję, że wypali, jednak teraz potrzebne mi są jakie solidne i niezawodne Ekspresy do gastronomii. Czy ktoś z was sie na tym zna i mógłby mi podpowiedzieć jaki ekspres powinienem wybrać?
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Re: Włąsna restauracja

Postautor: Karola » 16 paź 2017, 8:30

Cóż niestety aż tak się na tym nie znam aby podpowiedzieć ci jaki ekspres jest najlepszy. Pewnie nie ten najtańszy. Zresztą myślę, że to nie ekspres, a rodzaj kawy sprawi, że będzie ona dobra i smaczna. Jeśli chodzi o restaurację to chciałam ci powiedzieć, że jest to bardzo dobry pomysł. Widać trend, że coraz więcej osób chce dobrze zjeść i zaczyna interesować się kuchnią, a jednocześnie można zauważyć, że coraz mniej osób gotuje, a coraz więcej je na mieście. A myślę, że w tym biznesie, ale nie tylko w nim przydaje się dobry system zarządzania i ewidencji sprzedaży. Właśnie do tego służy system POS dostępny na https://joinposter.com/pl . Jest on zestawem złożonym ze sprzętu komputerowego, typu terminal dotykowy POS połączony z oprogramowaniem sprzedaży lub gastronomicznym. Co pozwala usprawnić pracę sprzedawcy tym samym poprawia jakość i szybkość obsługi klientów. Bo o czym trzeba jeszcze pamiętać klient nie ma czasu aby długo czekać. Teraz wszystko tak gna, a ludzie szybko się dostosowują, więc i oni są wiecznie zabiegani i oczekują szybkiej, i rzetelnej obsługi.
Karola
Użytkownik
Użytkownik

Re: Włąsna restauracja

Postautor: BożenaMikula » 28 lis 2017, 0:16

Własna restauracja to może być dobry biznes, trzeba tylko jeszcze wiedziec jak go udźwignąć. Początki zawsze są trudne ale z pomoca profesjonalistów wszystko stanie się łatwiejsze. Warto więc postawić chociażby na reklamę waszej firmy w sieci. Łapcie namiary na dobrą firmę marketingową https://contentorganica.pl/ która od wielu lat działa w tej branży. Na koncie mają już sporo sukcesów , a współpracowały z nimi największe firmy kosmetyczne ,spożywcze i motoryzacyjne.
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Pomysł na firmę