Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Zarabianie w internecie

konto bankowe dla młodych , jakie ?

Prowadzisz swój serwis i chcesz na nim zarobić? W tym dziale dowiesz się jak tego dokonać.

konto bankowe dla młodych , jakie ?

Postautor: noli8 » 27 wrz 2017, 13:41

Jakie najlepiej założyć konto dla młodej osoby założyć waszym zdaniem? Moja siostra studiuje i jest na etapie poszukiwania konta i bije się po prostu z myślami? Czytałem ranking kont bankowych i wydaje mi się bardzo sensowna oferta PKO banku , jaki jeszcze bank polecacie ?
noli8
Użytkownik
Użytkownik

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Postautor: EkspertPKOBP » 29 wrz 2017, 15:08

Polecamy nasze PKO Konto dla Młodych. Nie jest wymagany status studenta, konto jest prowadzone bezpłatnie. Można także korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez dodatkowych opłat. Aby nie było opłaty za kartę do rachunku, wystarczy dokonać kartą tylko pięć płatności na dowolną kwotę w danym okresie rozliczeniowym.

Więcej o rachunku dowiesz się tutaj: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=700.
EkspertPKOBP
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: westo » 03 gru 2017, 1:40

Co myślicie o izzykoncie w mbanku?

W promocji przygotowano w Banku Millennium 2500 sztuk podwójnych voucherów, które wymienisz na bilety do Cinema City ale tylko na seanse 2 D. To dosć ciekawa oferta jak na obecne warunki rynkowe. Żeby zdobyć nagrodę powinieneś jak najszybciej zasilić telefon prepaid w sieci Orange kwotą 30 złotych. :)

Doładowanie musi zostać zrealizowane przez aplikację mobilną. Dostęp do niej mają zarówno posiadacze kont w Millennium. Należy posiadać aplikację IKO w wersji nie starszej niż 2.0. Promocja jest przeznaczona dla obecnych klientów oraz nowych, którzy dopiero otworzyli konto. Mając na uwadze, że bank daje 100 złotych za założenie konta warto się skusić na taki rachunek, jeżeli jeszcze go nie posiadamy, jego szczegóły znalazłem np. tutaj we wpisie millennium opinie klientów. Promocje nie wykluczają się więc premia powiększy się o dwa bilety do Cinema City. Jeżeli nie posiadasz kodu promocyjnego wymaganego do założenia konta wystarczy wysłać do mnie e- mali przez formularz kontaktowy na stronie Milenium Banku.

Nagrody w formie voucherów zostaną przekazane jako wiadomości SMS po zakończeniu promocji lub gdy skończy się limit nagród. Zakończenie promocji przewidziane jest na 16 września o ile wcześniej nie zostanie wyczerpana cała pula nagród. Wymiany voucherów na bilety do kina można dokonywać w terminie do dnia 31 grudnia w wyznaczonych kinach. Więcej informacji o promocji znajdziemy w regulaminie (m.in. lista kin, w których można zrealizować vouchery).
westo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 28 mar 2018, 9:36

Teraz praktycznie każdy bank ma ofertę kont dla młodych, studiujących. Najważniejsze, żeby prowadzenie było darmowe :D
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 11 maja 2018, 18:42

To prawda, teraz każdy bank oferuje coś dla studentów :) Może poszukaj banku, w którym chciałbyś mieć konto po studiach, bo darmowe konta dla młodych osób to już standard...
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Zarabianie w internecie