Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Inna

Reklamowe szyldy

Reklama stron niepasujących do powyższych kategorii.

Reklamowe szyldy

Postautor: eleonkakier » 29 sie 2017, 9:31

Jedną z najpopularniejszą formą przekazywania informacji o firmie są szyldy reklamowe. A może wiecie ile zapłacę za taki szyld dwustronny wraz z montażem? Tak mniej więcej na jakie koszta powinnam sie przygotowac?
eleonkakier
Użytkownik
Użytkownik

Re: Reklamowe szyldy

Postautor: pszczolkaaa » 06 wrz 2017, 21:31

eleonkakier pisze:Jedną z najpopularniejszą formą przekazywania informacji o firmie są szyldy reklamowe. A może wiecie ile zapłacę za taki szyld dwustronny wraz z montażem? Tak mniej więcej na jakie koszta powinnam sie przygotowac?

???
pszczolkaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Sabir » 09 paź 2017, 14:31

Jak dla mnie fajnym pomysłem mogą okazać się szyldy metalowe , sam zamówiłem do swojej firmy kilka takich i są naprawdę świetne. No i również uważam że jest to jedna z najpopularniejszych form reklamy , dlatego warto wybrać takie rozwiązanie.
Sabir
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kikro » 12 paź 2017, 13:00

To zależy czy chcesz coś cool czy coś zwyczajnego i przeciętnego. Ja przy zakładaniu mojego sklepu (nie wielki ale wystarczający) postawiłem na coś kreatywnego. Zamówiłem na http://oznakowanielokali.pl/ ten wielki czerwony. Polecam jeśli chcesz coś niedrogiego a wpadającego w oko.
Jak pisałem wcześniej, cena zależy od tego czego oczekujesz i od wielkości szyldu, podświetlenia itp.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem :)
Kikro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: emi3822 » 19 gru 2017, 2:03

A może jakieś gabloty ogłoszeniowe będę fajna reklamą? O coś takiego dokładnie mi chodzi http://opusplus.pl/gabloty-wolnostojace/ Wpadłam na to, gdy stałam na przystanku i widziałam taką na mieście. Przecież chyba można wykorzystać to w jakiś inny sposób?
emi3822
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Rednagar » 19 gru 2017, 14:37

Fajnie, ja właśnie stawiam na banery które są bardzo dobrą reklamą i fajnie działają jeśli chodzi przypływ klientów. Warto w to zainwestować.
Użytkownik

Postautor: karii » 21 gru 2017, 12:06

Zamów sobie je w jakiejś drukarni co nie. Dobra do takich rzeczy jest zapol.com.pl. Też mi robili szyld i plakaty jakiś czas temu, fajnie wyszło co nie ;)
karii
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kerni » 10 sty 2018, 10:34

Pamiętam jak montowałem przy swoim sklepie szyld to wyniósł mnie 1350 zł. Niezbyt duży za to mogę ustawić kolor na jaki świeci ;) Ponad to wcale, że to nie najpopularniejsza forma promocji. Teraz idzie się z duchem czasu i np. strony internetowe się tworzy, wykorzystywana często jest także drukarnia 3D, przeróżne gadżety itp ;) Czasy się zmieniają.
Kerni
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Oreos552 » 19 sty 2018, 10:13

Różnie.. zależy jaki ma być ten szyld. W wyszukiwarce pierwszy wynik masz https://www.art-reklamowe.pl/ i cen dużych nie mają jak widać. Chyba, że chcesz jakiś taki z bajerami szyld lub swoim logo wtedy już około tych 2000 możesz liczyć.. a podstawowe to nawet do 500 zł ;)
Oreos552
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: KarolBer » 23 sty 2018, 12:20

Szyldy nie są wcale takie drogie jak napisał przedmówca ;) Do 1000 zł można liczyć na znalezienie dobrej oferty ;) Byle tylko nie brać niczego niskiej jakości bo to jednak jest zdane na warunki atmosferyczne ;) Co do reklamy to polecam jeszcze Drukarnia etykiet. Też mają ciekawe rzeczy w ofercie ;)
KarolBer
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Inna