Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

produkty wegetariańskie

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

produkty wegetariańskie

Postautor: weroniczka107 » 24 sty 2018, 12:21

Cześć Wam, niedawno byłam na wizycie u dietetyka , który zlecił aby zrobiła sobie badania na tolerancję pokarmową. Jak się okazało najbardziej nie toleruję mięso. Więc od ponad miesiąca jestem na wegetariańskiej diecie, i naprawdę czuję się dużo lepiej fizycznie i psychicznie, nie mam już takich dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej. Chciałabym teraz jednak faktycznie rozwinąć tą moja dietę na większą skalę i jeść zbilansowane pokarmy aby nie brakowało mi żadnych składników mineralnych. Moja Mama doradziła mi abym zamówiła sobie z internetu trochę różnych produktów wegetariańskich, i sprawdziła jak mi smakują aby odciążyć się trochę od gotowania i przyrządzania za każdym razem nowych dań. Na stronie https://www.sante.pl/kategoria-produktow/produkty-vege/ natrafiłam na kilka takich produktów. Czy ktoś z Was jadł już takie przekąski? Jak Wam smakowały? :) Czekam na opinie .
Przy okazji czy polecacie może jakieś pyszne dania wegetariańskie w szczególności. Pozdrawiam.
weroniczka107
Użytkownik
Użytkownik

Re: produkty wegetariańskie

Postautor: Aleksandra » 30 sty 2018, 11:38

Weź pod uwagę, że są to tylko i wyłącznie przekąski, które nie będą w stanie zastąpić pełnoprawnych posiłków. W przypadku diety wegetariańskiej należy bardzo uważać. Posiłki powinny być przygotowane tak, by były w stanie zrekompensować organizmowi brak pokarmów mięsnych. Raczej odpuść sobie korzystanie z takich przekąsek i jeśli rzeczywiście brakuje Ci czasu na przygotowywanie posiłków własnoręcznie i chcesz od tego nieco odpocząć, to zamów sobie catering dietetyczny np. firmy Wygodna Dieta. Na https://www.wygodnadieta.pl/ zamówić możesz dietę wegetariańską o określonej kaloryczności (jest do wyboru kilka opcji od 1000 do 2200 kcal). Dania są bardzo zróżnicowane, nie brakuje deserów i naprawdę pomysłowych rozwiązań. Miałam okazję z takiej diety korzystać i nie żałuję.

:P
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 08 lut 2018, 10:32

Skoro to dieta wegetariańska to na pewno możesz śmiało jeść sery żółte :) je można w wiele posiłków wkomponować i wykorzystać na wiele sposobów :) na pewno warto je dołączyć do diety
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: marecki41 » 13 lut 2018, 14:10

ostatnio markety się postarały i mozna dostac coraz wiecej tego tpu produktów w lidlu czy auchaun
marecki41
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bartix1 » 28 cze 2018, 9:50

O zdrowym jedzeniu piszą także na stronie https://www.gazetkonosz.pl/blog/co-ugot ... kie-danie/ zobacz sobie jak zrobić szybkie danie, szczególnie jeśli masz mało czasu na gotowanie. Wiem, że nie zawsze się da, ale skoro ma zająć tylko 10 - 15 minut to myślę, że warto z takiego pomysłu skorzystać.
bartix1
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 13 lip 2018, 14:17

Ja nie umiałabym zrezygnować z mięsa. Jak dla mnie to podstawa w diecie.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet