Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Jak się odchudzić?

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: Jak się odchudzić?

Postautor: ar3k » 15 mar 2018, 12:05

Trzeba miec odrobine checi i silnej woli .. nie ma chyba jakiejs tajemnej wiedzy ktora sprawi to za nas :) Nie polecam korzystac z jakichs dziwnych produktow do odchudzania, na rynku jest pelno tabletek roznego dziwnego pochodzenia. Kiedys nawet czytalem o takich ktore mialy w sobie jaja tasiemca ktory po spozyciu zadomawial sie w przewodzie pokarmowym ofiary .. no masakra jakas. Trzeba stawiac bardziej na zdrowe odzywienie przy zachowaniu odpowiedniej aktywnosci fizycznej. Dobrym pomyslem moze byc tutaj zapisanie sie na silownie czy tez fitness https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness Oczywiscie trzeba zrobic sobie jakis grafik, zaplanowac dokladnie cwiczenia jakie bedziemy wykonywac oraz byc systematycznym. Bez tego nie ma co mowic o rezultatach na dluzsza mete. Zgodzicie sie, prawda?
ar3k
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: joanna3803 » 22 mar 2018, 22:53

Zmniejszyłam wszystkie swoje posiłki o połowę tak zaczynam swoja przygodę ze zrzuceniem kilku kg.
Trzymajcie za mnie kciuki.Jest trudno ale chcę !!!
joanna3803
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 29 mar 2018, 9:23

Zmniejszenie posiłków o połowę to dość drastyczna zmiana :/ Chyba lepiej wypełnić jadłospis warzywami, a część produkt zastąpić zdrowszymi zamiennikami...
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Polunia » 30 mar 2018, 14:48

Mimo wszystko myślę, że najważniejszy jest ruch. Schody zamiast windy, nogi zamiast samochodu.
Polunia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: marios » 04 cze 2018, 18:56

Pogadaj z dietetyk livediet24.com. Powinni pomóc w temacie odchudzania. To dobra poradnia specjalistyczna w Warszawie.
marios
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 02 lip 2018, 19:19

Ja podobnie jak poprzednicy i poprzedniczki uważam, że najlepiej odchudzać się z pomocą dietetyka, a nie na własną rękę. Powodów jest mnóstwo - po pierwsze ma się większą szansę na sukces, po drugie mniejsze jest ryzyko niedoborów żywieniowych, po trzecie mniejsze jest tez prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jo-jo. Na stronie http://magiazdrowia.com.pl/kim-jest-dietetyk-i-w-czym-moze-ci-pomoc/ możecie sobie przeczytać, dlaczego jeszcze warto skorzystać z pomocy dietetyka. Akurat w tej firmie możecie o zrobić zarówno osobiście we Wrocławiu, jak i on-line, poprzez formularz na stronie, jeśli tak byłoby Wam wygodniej ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wikolo » 04 lip 2018, 10:57

A może wybierz się na zajęcia do trenera personalnego? Mój znajomy ostatnio odbył kurs trenera personalnego. Wiele osób zaczyna swoją przygodę z treningami i źle wykonuje dane ćwiczenia.. Warto dowiedzieć się więcej o poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, jak również posłuchaniu o zdrowym odżywianiu.
wikolo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 12 lip 2018, 15:05

W sumie dobra myśl. Moim zdaniem to dużo da.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bartix1 » 17 lip 2018, 11:53

W gazetkach lidl możesz zobaczyć, bo często też mają takie promocje na zdrowe artykuły. Wiadomo, że efekt nie będzie widoczny od razu, ale warto od czegoś zacząć.
bartix1
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Venezia » 26 paź 2018, 14:24

A jakby tak skorzystać ze szkoły tańca, zapisać sie na kurs tańca towarzyskiego, daleko nie szukając, może do Szkoły Tańca Polański https://k-polanski.com/kurs-tanca-towarzyskiego/ Głowę daję, że to najlepszy wspomagacz w odchudzaniu. Do tego zmniejszyc nieco porcje żywnościowe i z górki ;) Waga leci na pysk ;)
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Dla Kobiet