Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Choroby

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Choroby

Postautor: kwadrat22 » 09 paź 2017, 15:06

A co sądzicie na temat ciężkich chorób śmiertelnych? Mnie najbardziej przeraża borelioza. To naprawdę straszna choroba. Koniecznie zerknijcie sobie na statystyki - zbiera naprawdę ogromne żniwa. Warto jest wiedzieć o tym, jak przebiega diagnostyka borelioza - serdecznie polecam!
kwadrat22
Użytkownik
Użytkownik

Re: Choroby

Postautor: Shoa » 22 lut 2018, 14:16

Choroby to nie tylko wirusy i bakterie, ale też schorzenia psychiczne. Często są groźniejsze niż te, od których dostaje się gorączki. Szczególnie niebezpieczne są te, które dotykają pary małżonków. Szczęśliwie w Gdańsku są placówki, które oferują takie usługi jak psychoterapia par gdańsk
Shoa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: piotrek » 19 cze 2018, 19:13

Ja ostatnio miałem poważny problem z układem moczowym. Musiałem udać się do lekarza. Specjalista przepisał mi furaginum. Mam nadzieję, że po kilku dawkach będę odczuwał poprawę.
piotrek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Mock » 05 lip 2018, 6:31

Przed chorobami chronią też prezerwatywy. Nie zapomnij o nich gdy będziesz na imprezie. Tutaj masz sklep gdzie mają spory wybór http://xn--wiat-prezerwatyw-nbd.pl/.
Mock
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 20 lip 2018, 18:30

jest wiele takich chorob, ktore moze nie sa smiertelne, ale na pewno bardzo niebezpiecze i nieprzyjemne. Sam cierpie na zespol jelita wrazliwego i uwierzcie, czasami wyjscie z domu bylo niemozliwe.. Dopiero teraz jak mam diete, leki i inteste, ktora reguluje prace jelit to moge zyc tak jak mnie sie podoba a nie mojemu brzuchowi
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Weronika87 » 27 lip 2018, 9:17

Nawet borelioza musi ustąpić miejsca cukrzycy, jeśli chodzi o listę najgorszych i najbardziej wyniszczających chorób. Osoby, które na nią zapadły wiedzą, że niełatwo jest kontrolować cukier, a i takie produkty dla diabetyków https://www.jarmarknatury.pl/produkty-dla-diabetykow nie zawsze są dostępne w sklepach w całej Polsce. Na boreliozę wystarczy kilka leków, a cukrzyca wymaga leków, zmiany nastawienia, trybu życia i ciągłej samokontroli, co nie jest dla każdego takie proste.
Weronika87
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron