Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Trenerzy personalni

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Trenerzy personalni

Postautor: wandakoch1257 » 23 maja 2018, 19:55

Gdy wyszukujesz kompetentnego trenera personalnego w Poznaniu to posiadam coś specjalego. Marka Pro Up Solutions to znane specjalistki z obszaru rozwoju osobistego. Umów się z ProUP poprzez stronę Usługi konsultingowe i zaskocz się. Te Specjalistki umieją dużo odmienić w twoim przedsiębiorstwie. Całość od wsaprcia po szkolenia FRIS.
wandakoch1257
Użytkownik
Użytkownik

Re: Trenerzy personalni

Postautor: cewlok » 08 cze 2018, 18:19

Dobry trener to podstawa. Osobiście często korzystam z tego typu usług, ostatnio trafiłem na ciekawą opcję dotyczącą doradztwa biznesowego. Analiza strategiczna i negocjacje rynku to dla mnie wciąż wyzwanie dla tego się nieustannie doszkalam.
cewlok
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 05 lip 2018, 10:45

Ja uważam, że bardzo dobrze jest korzystać z usług takiego trenera personalnego, bo rzeczywiście wtedy można dużo szybciej zobaczyć efekty treningów - wiem to po sobie. Jeśli miałabym polecić kogoś dobrego, to nie omieszkam wspomnieć o trenerce Angelice Parzyńskiej. Na swojej stronie http://angelikaparzynska.pl/ prowadzi ona również bloga, na którym udziela wielu wartościowych porad. Jeśli jednak chcemy mieć trening indywidualnie dopasowany do siebie i w taki sposób, aby osiągnąć wymarzony efekt, to najlepiej skontaktować się bezpośrednio - formularz też jest na stronie www.
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 20 lip 2018, 19:45

Zobaczcie sobie na oferte Michała Wrzoska - https://michalwrzosek.pl/oferta-trening/ tutaj sobie mozecie poczytac. Ja z nim wspolpracuje nie tylko jesli chodzi o treningi, ale tez dietetycznie i przyznam, ze nie znam drugiej osoby, ktora tak potrafi zarazic pasja :)
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron