Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

cera trądzikowa- jaki krem ?

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

cera trądzikowa- jaki krem ?

Postautor: domi78 » 05 lip 2018, 8:27

Hej, posiadam cerę trądzikową, mam rozszerzone pory, liczne przebarwienia. Używam co drugi dzień maści od dermatologa która strasznie wysusza mi skórę. Potrzebuje mocno nawilżającego kremu na noc do cery problematycznej, który nie będzie zapychał. Macie coś godnego polecenia? Może ktoś z was ma krem nawilżający Calluna Medica ? Słyszałam że jest bardzo dobry i bez parabenów.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Re: cera trądzikowa- jaki krem ?

Postautor: Dzennika5 » 10 lip 2018, 9:04

Może też coś kosmetyczka wam poradzi? Na problemy skórne dobrze jest się wybrać do sprawdzonych gabinetów kosmetycznych, może nawet jakieś zabiegi poradzą? Mi bardzo pomogła mikrodermabrazaja wykonywana w http://ecoclinic.com.pl Na moje delikatne blizny po innych kosmetyczkach był to strzał w 10 :)
Dzennika5
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 12 lip 2018, 15:01

Trudno dobrać krem. Trzeba robić to metodą prób i błędów.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » dzisiaj, 9:46

Moim zdaniem w doborze odpowiedniego kremu do cery trądzikowej powinien pomóc jakiś dobry, sprawdzony specjalista dermatolog. Bielsko Biała w swoim Centrum Medycznym Danea ma naprawdę świetnych specjalistów z tego zakresu. Możecie tam liczyć na fachowa i miłą obsługę, a za wizytą na pewno nie będzie trzeba długo czekać ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet