Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

firmowe wyjazdy

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

firmowe wyjazdy

Postautor: haniadyk » 25 lut 2018, 13:40

Z mojej firmy, niedługo szykuje nam się wyjazd dlatego też będziemy potrzebować jakiegoś busa. Najlepiej gdy ktos ma licencjonowany przewóz osób bo wtedy mam pewność że bedzie to profesjonalista. Z moich orientacji wynika że ta firma http://comfortclass.pl/oferta/dla-firm/ , ma ciekawą ofertę. Korzystaliście już z jej pomocy?
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: firmowe wyjazdy

Postautor: Muvidea » 19 kwie 2018, 12:09

To zależy gdzie chcecie jechać i na ile. Bo czasem alternatywne sposoby podróży - pociąg lub autobus - również warto rozważyć.
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 19 kwie 2018, 12:14

Jesli nie ma czasu na takie wyjazdy biznesowe to mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym, a mianowicie kurs angielskiego warszawa dla firm. Nie tylko pracownicy podniosą kompetencję językowe ale i dzieki takim zajeciom grupowym mozna sie zintegrowac. Tak wiec taka szkola jezyka angielskiego Warszawa to super sprawa
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018, 1:40 przez BożenaMikula, łącznie zmieniany 1 raz
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 19 kwie 2018, 12:51

Ja uwielbiam wyjazdy firmowe. Zwłaszcza, gdy to coś więcej niż tylko siedzenie w knajpie.
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 19 kwie 2018, 12:55

Ja również :) I na szczęście szef podziela moje zdanie. Obiecał nam ostatnio, że w przyszłym roku pojedziemy na taki wyjazd integracyjny. Już się doczekać nie możemy.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 04 maja 2018, 12:36

Planując taką podróż, zwłaszcza kiedy wybieramy się w rejony, w których wcześniej nie byliśmy, trzeba liczyć się z tym, że obce miasta mogą się dla nas okazać zaskoczeniem i może dojść do jakieś kolizji lub stłuczki. Czytałam ostatnio na https://www.ebrodnica.pl/gadzety-i-hobby/9603-daleka-podroz-autem-jak-zapewnic-sobie-pomoc-w-naglej-sytuacji.html o wyszukiwarce pomocy drogowych pomocdrogowa.info, która bardzo może się nam przydać w takich sytuacjach, ponieważ dzięki niej możemy znaleźć szybko i bez problemu firmy świadczące tego typu usługi w całej Polsce.
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: ryszard332a » 04 maja 2018, 21:18

Zawsze wyjazd firmowy jest lepszy niż knajpa z kumplami

Użytkownik

Postautor: mela » 12 lip 2018, 9:24

Pewnie że tak, ostatnio my byliśmy na takiej integracji w zajeździe Hetman w Łuszczowie, miejsce jest bardzo atrakcyjnie położone, jest świetną bazą wypadową na zwiedzanie Lublina i okolic i co ważne mają tam bardzo dobre jedzenie, więc spokojnie można tam też zorganizować każdą imprezę
mela
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 12 lip 2018, 11:49

Ja ostatnio byłem z zespołem na quadach i było świetnie :D Zastanawiamy się nad powtórzeniem wyjazdu i zwerbowaniem jakiegoś kamerzysty do sfilmowanie eventu firmowego - myślę, że nagranie z takiego wyjazdu przyniesie kupę śmiechu :D
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: grapfa » 19 lip 2018, 20:50

U nas w firmie odkąd szefowie organizują wyjazdy z https://www.wyjazdydlafirm.pl/ to nikt się nigdy na takich wyjazdach nie nudzi, są tak dopasowane do przekroju wiekowego i zainteresowań pracowników że aktywni i ci bardziej kanapowi nie mogą narzekać :)
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do HydePark