Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Atrakcje weselne

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: Atrakcje weselne

Postautor: emi3822 » 27 lut 2018, 2:23

U mnie atrakcja będę balony wypuszczane w powietrze i zastanawiam się na fontanną z czekolady. Propozycji mam już sporo, ale wciąż mam kłopot ze znalezieniem fotografa. Na szczęście dzisiaj trafiłam na stronę filmowanie-wesel.pl i od jutra będę przeglądała wszystkie oferty.
emi3822
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 17 maja 2018, 19:01

U nas jesteśmy w trakcie przygotowywań ale jeszcze wiele nam brakuje by załatwić. Ostatnio szukałam zaproszeń. Ja długo szukałam bo jakoś nie mogłam się zdecydować. Ale ostatnio ze świadkową znaleźliśmy tutaj fajne zaproszenia ślubne- https://www.extrema.com.pl/oferta/6,zap ... lubne.html mam zamiar zamówić więcej czasem się przydadzą w sytuacji awaryjnej.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ajlar » 22 maja 2018, 20:35

Jesli chodzi o atrakcje weselne - to duzo zalezy od Pary Mlodej - co chca miec u siebie, co im pasuje, a co nie. Ogolnie - sa uniwersalne porady ślubne, do ktorych mozna sie stosowac - dzieki ktorym ślub i wesele beda po prostu idealne.
Ajlar
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Istela23 » 18 cze 2018, 11:43

A może któraś z was szukała ostatnio sukienki na wesele? Bo muszę przyznać, że mam z tym spory problem - praktycznie nic mi się nie podoba. Znalazłam tylko kilka w tym stylu https://ebutik.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-8407.html, ale niestety nie było moich rozmiarów i musiałabym zamawiać w sieci - bez mierzenia. Co myślicie? Próbować?
Istela23
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 02 lip 2018, 19:14

A co myślicie o tym, żeby podczas pierwszego tańca Młodej Pary odpalić tuby z konfeti w kształcie serduszek? Znaleźliśmy coś takiego w ofercie sklepu Happenings.pl i wydaje nam się to całkiem fajne, może powstać naprawde niezłe, niezapomniane widowisko... jak myślicie? Sprawdzi sie coś takiego na weselu?
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 12 lip 2018, 15:00

Mi się to nie podoba. Moim zdaniem jest tandetne.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Dla Kobiet