Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Pozycjonowanie i Reklama

Strona internetowa dla firmy

Kompendium wiedzy nt. w/w tematów.

Strona internetowa dla firmy

Postautor: karii » 28 cze 2018, 14:52

Dzień dobry. Szukając wykonawcy dla naszej strony firmowej otrzymaliśmy masę ofert. Ceny wachały się od bardzo niskich kwot do nawet kilkunastu tysięcy. Wachlarz był tak ogromny, że nie wiedzieliśmy na co się zdecydować. Z jednej strony nikt nie chce przepłacać, ale z drugiej każdy chce być zadowolony z usługi, za którą zapłacił. Zauważyłam że wybranie właściwej firmy it kraków która będzie za to odpowiedzialna to nie jest łatwa sprawa. Na rynku stron internetowych panuje straszny bałagan. Jak się przed tym bronić? Jak porównywać oferty i na co się decydować? Jak było u Was przy tego typu usługach? Każda opinia jest mile widziana. Pozdrawiam.
karii
Użytkownik
Użytkownik

Re: Strona internetowa dla firmy

Postautor: fiolka » 20 lip 2018, 22:30

Podrzucam Wam też fajny poradnik na temat zarządzania stroną/sklepem online - https://freeisoft.pl/2018/03/jak-w-pros ... ernetowym/
Aktualnie jest dostępnych tyle fajnych narzędzi, że naprawdę jest to ogromne ułatwienie w prowadzeniu i zarządzaniu ebiznesem.
fiolka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: haniadyk » 29 sie 2018, 12:36

pewnie wiele osób zastanawia się jak dotrzeć do klientów gdy już otworzymy własny biznes.Najlepiej to myśleć jak nasz potencjalny klient i zobaczyć, czego on tak naprawde będzie od was oczekiwał. Samemu ciężko jest stworzyć taką dobrą reklamę dlatego myślę, ze SEOMOOD - agencja interaktywna Szczecin może Ci w tym pomóc. Profesjonalnie zajmą się tym wszystkim.
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 16 wrz 2018, 18:16

Ja ostatnio przeglądałam sobie w internecie różne oferty firm oferujących tworzenie stron www i zainteresował mnie cennik stron internetowych na http://top-pozycja.waw.pl/cennik-stron/. Z tego, co widziałam, ceny oferowanych tam witryn zaczynają się już od 400 złotych, a mimo to, są przygotowane naprawdę profesjonalnie. Jest tam też fajne zestawienie i od razu widać, czym się różni podstawowa strona - wizytówka firmy - od strony rozbudowanej :) Jeśli planujecie stworzenie własnej strony internetowej, to zerknijcie sobie na to zestawienie, może okazać się przydatne :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Pozycjonowanie i Reklama