Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Przyjęcie komunijne

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Przyjęcie komunijne

Postautor: Bernwald3 » 29 sie 2018, 11:10

cześć dziewczyny, gdzie organizujecie przyjęcie komunijne - domówka czy lokal? Ja komunie najmłodszej córki robiłam w https://www.oranzeria-restauracja.pl/imprezy/komunie . Gorąco polecam! Lokal do wynajęcia w bardzo dobrej cenie, jedzenie dobre i dość duże porcje. Sala jest spora więc pomieści większą ilość gości. Przede wszystkim dzieciaki się nie nudzą bo mają swój kącik zabaw :D
Bernwald3
Użytkownik
Użytkownik

Re: Przyjęcie komunijne

Postautor: celina8 » 04 wrz 2018, 19:14

Moja znajoma przyjęcia komunijne dla swojej córki zrobiła w Osadzie Augustów. Dzieciaki się kompletnie nie nudziły, bo na zewnątrz jest ogromny ogród, pięknie zadbany, do tego plac zabaw dla dzieci i huśtawki. Co do samego przyjęcia, to mogę powiedzieć tyle,ze bardzo smaczne było jedzenie, porcje duże i domowe. Ciasta smaczne, aż byłam zaskoczona, bo moje dzieci nie lubią jeść - sa niejadkami. A tam zjadły prawie wszystko :)
celina8
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 14 wrz 2018, 14:23

My planujemy w maju robić w Polnej Rózy koło Legionowa, to rzut beretem od Warszawy. To taki nasz sprawdzony lokal na tego typu imprezy. A robienie w domu nie ma absolutnie sensu, za dużo roboty i stresu
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: monti56 » wczoraj, 20:46

Organizowałam w Wiktorowie, to taki ośrodek ok. 40 km od Bydgoszczy przyjęcie komunijne bliźniaków. Miejsce, sala ale i otoczenie po prostu cudne. Zieleni bardzo dużo. A wiadomo maj, to naprawdę jest ładnie. Sala, dekoracje, menu wszystko na najwyższym poziomie. Dzieci też się nie nudziły. Miejsce godne polecenia na 100%.
monti56
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet