Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark Własna Firma

Jaki ekspres do restauracji?

Wszystko na temat własnej działalności gospodarczej i jej prowadzenia

Jaki ekspres do restauracji?

Postautor: werrommna » 01 lut 2018, 8:31

Słuchajcie, właśnie planuję otworzenie swojej pierwszej restauracji i zastanawiam sie czy kupić do niej ekspres do kawy. Znalazłem bardzo fajną ofertę w tym sklepie https://jura-professional.pl/kategoria- ... stronomii/ ale nie wiem na który sie zdecydować. Może cos mi podpowiecie w tej kwestii?
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jaki ekspres do restauracji?

Postautor: Marudnik » 11 maja 2018, 18:53

Nie znam się na ekspresach, ale nie wyobrażam sobie restauracji, która podaje kawę rozpuszczalną :D Ważne, żeby ekpres zrobił kilka napopularniejszych rodzajów kaw - americano, latte, espresso...
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 24 lip 2018, 22:14

A inne urządzenia masz już załatwione? nie zapomnij o dobrych zmywarkach. Takich jak ma Winterhalter na przykład - taki sprzęt na pewno Ci się przyda i pozwoli tez zaoszczędzić duże ilości wody
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 06 paź 2018, 8:26

Jeśli szukacie dobrych ekspresów do kawy do Waszych restauracji, to polecam zajrzeć na https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-restauracji/. Mają tam bardzo duży wybór sprzętów producentów takich jak Saeco, Nivona, Jura itp. Ze spokojem możecie sobie zestawić i porównać ich parametry techniczne oraz ceny :) Warto, bo ceny nie są tam wygórowane, a sprzęt najwyższej jakości ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Własna Firma