Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Pomysły na weeked

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Re: Pomysły na weeked

Postautor: grapfa » 19 wrz 2018, 9:31

Bardzo fajnie jest wybrać się na weekend do Białki Tatrzańskiej, można tam naprawdę ciekawie spędzić czas. Jeśli lubisz chodzić po górach to masz masę szlaków w zasięgu ręki a jeśli wolisz odpoczywać to na miejscu jest cudowny basen termalny https://www.termabania.pl/ ze strefą relaksu
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 23 wrz 2018, 15:30

A rzeczywiście, pomysł całkiem ciekawy.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mela » 24 wrz 2018, 8:08

Faktycznie, tam już byłam i polecam ale polecam też wybrać się do Wrocławia, teraz jest idealny moment na zwiedzanie, nie ma już upału ale jest wystarczająco ciepło żeby przyjemnie spędzać czas w tym mieście a warto bo jest fantastyczne, o apartamentach na nocleg dowiesz się więcej na tej stronie noclegi-apartamenty-wroclaw.blogspot.com  i od razu powiem że warto postawić na te komfortowe w centrum miasta
mela
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 10 paź 2018, 8:32

Na weekend można się wybrać wszędzie. Ja ostatnio byłam kilka dni w Warszawie, pozwiedzałam fajne i ciekawe miejsca. Koleżanka zaprosiła mnie do BubblesBar spędziliśmy tam kilka godzin, Akurat trafiłam na moment Happy Hours gdzie za 29 zł przez dwie godziny mozna wypić tyle bąbelków ile się chce. Miło wspominam tam pobyt.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do HydePark