Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Mezoterapia

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Mezoterapia

Postautor: Geratgas » 04 wrz 2018, 9:33

Cześć, interesuje mnie mezoterapia igłowa twarzy kraków czy ktoś miał z tym styczność albo zna kogoś kto był na tej mezoterapii , mnie bardzo zaciekawiła ta opcja i na prawdę znajoma chwali sobie skórę po tym zabiegu i że czuje się lepiej.
Geratgas
Użytkownik
Użytkownik

Re: Mezoterapia

Postautor: Women89 » 26 wrz 2018, 9:28

Jeszcze nie miałam robionego tego typu zabiegu, ale z tego co wiem mezoterapia korzystnie wpływa na regenerację, odżywienie i odmładzanie skóry. Niedługo będę mogła się zapoznać bliżej z tym zabiegiem, bo planuje zapisać się na zabieg http://jadoreinstytut.com/mezoterapia-iglowa/ . Ciekawa jestem czy faktycznie zmarszczki mi się wygładzą.
Women89
Użytkownik
Użytkownik

Re: Mezoterapia

Postautor: mario88 » 10 paź 2018, 16:17

Moja to byla ostatnio na zabiegu w Bienkowscy Clinic w Czestochowie - najpierw wlasnie myslala nad mezoterapia, ale pan doktor zaproponowal jej zabieg z osoczem bogatopylkowym, ktory daje lepsze efekty i jest bezpieczniejszy :) Naprawde widac roznice, bo buzia zdecydowanie lepiej wyglada - gladsza, jedrniejsza no i koloryt tez sie zmienil
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron