Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Hosting i domeny

Jaki hosting wybrać?

Wszystko co dotyczy hostingów, domen itd.

Jaki hosting wybrać?

Postautor: mario88 » 10 paź 2018, 20:00

Jaki hosting polecacie wybrać? Czy wordpress to dobra aplikacja do zarządzania stronką www?
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jaki hosting wybrać?

Postautor: berbec » 19 paź 2018, 8:51

Z tego co się orientuje to najpopularniejsza aplikacja do zarządzania stronami :) sami korzystamy w firmie bo na https://az.pl/wordpress-hosting/ znaleźliśmy taką ofertę i bardzo nam się to dobrze sprawdza. A już długi czas mamy taką opcję
berbec
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: juvset » 25 lis 2018, 22:56

Zależy tak naprawdę jaką chcesz zrobić ;) Ja polecam Ci poczytać artykuły takie jak http://projektbiznes.pl/artykuly/platfo ... najlepiej/ - dzięki temu dowiesz się czym się kierować wybierając hosting, a to pomoże podjąć Ci najlepszą decyzję.
juvset
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 27 lis 2018, 13:02

mario88 pisze:Jaki hosting polecacie wybrać? Czy wordpress to dobra aplikacja do zarządzania stronką www?

Wordpress? Super, jak najbardziej Ci polecam. Mam kilka stronek na WP i działają świetnie. Jak kupisz dobry szablon to będziesz miał ładną, profesjonalną stronkę ale najpierw zainwestuj w dobry i tani hosting z dużą pojemnością serwera. Dlaczego z dużym serwerem? Wszystko sprawniej chodzi i chyba lepiej mieć większą pojemność niż później dokupywać i się martwić czy mój serwer jest wystarczający. Ja wychodzę z takiego założenia. Nie mówię, że już trzeba kupić 300GB ale 40 GB przynajmniej ;)
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Hosting i domeny