Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Dom czy mieszkanie

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Re: Dom czy mieszkanie

Postautor: Molka » 08 lis 2018, 11:45

A skoro już o domach i mieszkaniach mowa, to gdzie wolicie mieszkać, w centrum miasta czy na jego obrzeżach? Ja zdecydowanie wolę obrzeża. Słyszeliście o domach budowanych przez Novafirm w Koninku pod Poznaniem? Na stronie http://www.koninko.com.pl/możecie je sobie zobaczyć. Okolica jest spokojna i wolna od zgiełku, a w razie potrzeby dojazd do centrum Poznania zajmuje tylko 15 minut samochodem :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 29 gru 2018, 12:10

Ja mam niewielkie mieszkanko i bardzo dobrze mi się w nim mieszka. Póki co nie zamierzam go zamieniać ani na większe, ani tym bardziej na dom. Jednak bez względu na to, co się posiada warto zainwestować w dobre ubezpieczenie swojej nieruchomości. Ostatnio natrafiłem na stronę https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania i znalazłem zarówno ciekawe oferty, jak i ciekawe poradniki, które mogą okazać się przestane.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: grapfa » 28 sty 2019, 17:23

Wolę centrum miasta niż peryferie, może dlatego że mam dość stania w korkach na wylotówkach, marzy mi się takie mieszkanie jak to które buduje Atal w centrum Łodzi, tam się na pewno będzie wygodnie mmieszkać
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: celina8 » 29 sty 2019, 23:19

Mnie bardziej przekonuje mieszkanie, bo dom to skarbonka bez dna. A jeżeli chodzi o zakup , to odpowiedni i cierpliwy notariusz jest bardzo istotny, ja kupując mieszkanie, pomogła mi Pani notariusz Karolina Gajek skompletować akt notarialny, dość szybko, odpowiedziała tez na nurtujące pytania, wykazując się ogromna cierpliwością.
celina8
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 01 lut 2019, 15:01

Ja wolę dom.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: ar3k » 05 lut 2019, 18:34

Wszystko kosztuje. A jakie plytki odnosnie wykonczenia proponujecie?
ar3k
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: witness » 07 lut 2019, 14:20

Jesli juz mialabym cos wybierac to jednak zdecydowalabym sie na dom. Nie ma chyba nic lepszego jak brak sasiadow :) Wiem o czym mowie bo przez lata mieszkalam w blokach. Teraz przeprowadzilismy sie do domu po rodzicach i jest o niebo lepiej. Tez jestesmy przed remontem generalnym wiec rozgladamy sie za jakims fajnymi plytkami do kuchni oraz lazienki. Moj facet ma to zrobic we wlasnym zakresie takze mozemy sobie pozwolic nawet na drozsze produkty. Z bardziej nowoczesnie wygladajacych moja uwage przykula oferta Paradyz https://www.paradyz.com/produkty/mozaiki Wiecie, jak robic taki remont to nie ma co zalowac i ma to wygladac prestizowo dlugie lata. Co sadzicie o takim wyborze?
witness
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: monti56 » 15 mar 2019, 12:16

Kiedy już na swoim jestem to dla mnie mieszkanie jest wystarczające. Wychowałam się w domu i wiem ile pracy kosztuje i kasy jego utrzymanie. A też się tak złożyło, że po studiach zostałam w Warszawie i tutaj mieszkam :) Plus taki, że wszystkimi sprawami mieszkaniowymi zajmuje się zarządca, u mnie per modum akurat. Działają w wielu miejscach w mieście i robią to skutecznie. Wiele spraw ma człowiek z głowy.
monti56
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do HydePark