Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Fototapety do każdego pomieszczenia !!

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Fototapety do każdego pomieszczenia !!

Postautor: agacio » 08 cze 2017, 17:52

Polecam zdrowe, bezzapachowe oraz bezpieczne dla ludzi i środowiska fototapety dla każdego pomieszczenia i nie tylko. Dzięki innowacyjnej technologii HP Latex mogą być stosowane w najbardziej wymagających pomieszczeniach np. restauracjach czy przedszkolach. Sklep z fototapetami dostępny na stronie internetowej http://fototapetyinfo.pl/
agacio
Użytkownik
Użytkownik

Re: Fototapety do każdego pomieszczenia !!

Postautor: superfoooto » 09 cze 2017, 11:39

Ja bym chciał zrobić sobie fototapetę ze zdjęć z mojego ślubu. Czy jest to wykonalne? :huh:
____________________________________________________________________________________
Super-Foto.pl
superfoooto
Użytkownik
Użytkownik

Re: Fototapety do każdego pomieszczenia !!

Postautor: Molka » 09 lis 2018, 8:26

Mi osobiście takie fototapety bardzo się podobają, moim zdaniem mogą być ozdobą praktycznie do każdego pomieszczenia. Ja mam taka fototpetę w sypialni, zamawiałam ją w firmie Ecowall24, która oferuje najróżniejsze fototapety uliczki miast, rośliny, krajobrazy, mosty, tapety 3D, zwierzęta, zachody słońca i wiele innych ;) Tapeta jest naprawdę wysokiej jakości, nie odkleja się i jest piękną dekoracją w moim pokoju ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron