Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Psychologia

Nerwy

Dyskusje na temat zdrowia duchowego człowieka.

Nerwy

Postautor: Ariel » 14 mar 2018, 10:45

Mam problem z tym, że za bardzo przejmuję się światem i wszystkim dookoła - wiem, stresujemy się wszyscy, ale ja czuję naprawdę duże napięcie. Czy ktoś z Was stosował ziołowe środki uspokajające? Sądzicie, że tabletki takie jak te coś dają?
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Re: Nerwy

Postautor: Muvidea » 15 mar 2018, 10:40

Możesz spróbować, zawsze to lepiej sięgnąć po ziołowe środki, niż faszerować się chemią. Może warto też porozmawiać z psychologiem? Nie od razu iść na terapię, a po prostu odbyć kilka spotkań...
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 28 mar 2018, 9:29

Wiem, że to nie jest rozwiązanie :/ Ale potrzebuję czegoś doraźnego ,,na gorszy dzień". A do psychologa już się zapisałam, czekam na wizytę...
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 10 maja 2018, 21:29

A może dodatkowo aktywność fizyczna? Wiem z doświadczenia, że stres najlepiej wypocić...
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 21 paź 2018, 0:38

Stres, nerwica i depresja ... to są dosyć częste przypadlosci w dzisiejszych czasach. Z tego tez powodu powinnismy chociaz raz udac sie na rozmowe z odpowiednią osobą. Ja mogę polecić Ci klinikę Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ - to specjaliści w rozwiązywaniu takich problemów .
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: haniadyk » 05 gru 2018, 15:20

Z takimi rzeczami samemu raczej trudno sobie poradzić.Gdy widzisz, że jest taki problem staraj się szukać pomocy u specjalisty. Tylko oni będą w stanie Ci z tym pomóc. Poczytaj też moze tutaj https://psycholog-ms.pl/category/blog/ kilka różnych porad.
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Psychologia