Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark Własna Firma

Jak zdobyć pieniądze na założenie firmy

Wszystko na temat własnej działalności gospodarczej i jej prowadzenia

Re: Jak zdobyć pieniądze na założenie firmy

Postautor: kwadrat22 » 21 lip 2017, 12:00

Teraz świetnym sposobem są chwilówki. Moim zdaniem nie ma szybszego, tańszego i bardziej sprawdzonego sposobu. Ja ostatnio brałem pożyczkę na sprzęt dla firmy, spłaciłem po 3 miesiącach, oprocentowania praktycznie nie było.
kwadrat22
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mati99 » 28 lip 2017, 12:13

projekty unijne ok 40 tys. dobry biznesplan i do dzieła :) :heart:
mati99
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 27 sie 2017, 15:17

W dzisiejszych czasach zakładanie firmy to pikuś, bardziej chodzi tutaj o jej prawidłowe utrzymanie. Dotyczy to nie tylko mobilizacji kadry pracowniczej czy budowania odpowiedniego wizerunku firmy. Wszystkiego możecie dowiedzieć się od grupy Most Wanted, która organizuje takie konferencje. Pierwsza z nich odbędzie się już we wrześniu, także nie może Was zabraknąć :)
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Schiaf » 04 wrz 2017, 20:20

Rzeczywiście, jest wiele różnych możliwości na pozyskanie funduszy aby założyć własną firmę. Istnieją różne dotacje oraz inne możliwości na to aby uzyskać dobre technologiczne wsparcie zakładu produkcyjnego. Wystarczy dobrze poszukać i wybrać odpowiednie opcje.
Schiaf
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: tomtomek » 28 wrz 2017, 14:36

Urząd, unia i tylko tyle
tomtomek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: werrommna » 06 lis 2017, 6:04

Jakby nie było to przecież istnieją też na przykład całkiem korzystne pożyczki przez internet i zawsze można spróbować tego sposobu finansowania jesli inne zawiodą. Jest sporo firm, które takich kredytów udzielają i wystarczy tylko dobrze poszukać!
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: reszka » 19 gru 2017, 1:21

Korzystaj z pomocy unii i miasta
reszka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: pracowity13 » 15 lip 2018, 7:52

Ja zastanawiałam się nad pracą w delegacjach, jest wiele ciekawych miejsc w których można zarobić pieniądze, jak i wiele ciekawych miejsc gdzie mogłabym spac, dobra ofertą jest wynajem mieszkań krótkoterminowy w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ Bardzo podobają mi się te mieszkania na wynajem krótkoterminowy, a ich oferta cenowa jest na prawdę bardzo korzystna.
pracowity13
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Strelka » 20 gru 2018, 14:11

Zawsze mogą was poratować dotacje. Sporo pieniędzy możecie dostać z Uni Europejskiej. Na pewno łatwiej bedzie dostać dostacje z Urzędu Pracy. Jeżeli checie działać w branży beauty, która jest według mnie bardzo opłacalna to na stronie https://kazaro.pl znajdziecie niezbędne wyposażenie do salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA.
Strelka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: reszka » dzisiaj, 12:50

Postaraj się o dotacje z urzędu pracy. Pamiętaj jednak, że już na etapie planowania warto rozważyć różne rozwiązania, które warto wdrożyć do firmy. Warto przemyśleć temat oprogramowania, które odpowiednio dobrane do branży pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie danej firmy. Obecnie już nawet w przychodniach lekarskich są stosowane takie rozwiązania. Taki program daje możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji pacjentów, co znacznie uprawnia codzienną pracę lekarzy oraz pielęgniarek. Ważne informacje na ten temat możesz przeczytać tutaj https://medchart.pl/
reszka
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Własna Firma