Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Jaki dobry dentysta w Radomiu?

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Jaki dobry dentysta w Radomiu?

Postautor: Molka » 04 mar 2019, 9:54

Witam serdecznie,
czy kojarzycie, gdzie przyjmuje jakiś dobry dentysta w Radomiu? Najlepiej, żeby był to jakiś zaufany i doświadczony stomatolog Radom nie jest takim małym miastem, więc jestem przekonana, że na pewno znajdzie się tam jakiś dobry specjalista. Do kogo Wy chodzicie w tym mieście? Kogo moglibyście mi polecić? Mam problem z "szóstką" na dole, już dwóch dentystów próbowała mi ją ratować, ale bezskutecznie... mam nadzieję, że w końcu znajdzie się taki stomatolog, który wyleczy mi ten ząb raz a dobrze...
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jaki dobry dentysta w Radomiu?

Postautor: Venezia » 14 mar 2019, 13:40

W Radomiu to nie wiem, ale gdybyście szukali w Grudziądzu to gorąco polecam Broniecki Dental Clinic https://broniecki.eu/oferta/endodoncja-leczenie-kanalowe/ . W ciągu swego życia miałam kilka razy leczenie kanałowe. Pierwszy raz zrobione w taki sposób, że na widok stomatologa dawałam "dyla". Strach tak ogromny, że trudno mi się było zebrać, za każdym razem, kiedy trzeba było skontrolować zęby. Dopiero w tej klinice dowiedziałam się, że ból może nie istnieć, że leczenie kanałowe można wykonać bez bólu, przy użyciu mikroskopu oraz wprawnej ręki doktora.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet