Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama forów

Webax.pl - Forum Webmasterskie

Masz swoje forum? Zaprezentuj je nam!

Webax.pl - Forum Webmasterskie

Postautor: Zeus » 11 sie 2012, 22:45

Forum Webmsterskie - Webax.pl
Obrazek

Witam, po długich oczekiwaniach związanych z dopracowaniem systemu i designu serwisu, chciałbym Państwu zaprezentować nowe, inne od pozostałych stron o podobnej tematyce forum webmsterskie Webax.pl.

Co sprawia że różnimy się od pozostałych?

Z pewnością unikalny design, autorskie modyfikacje silnika forum, jak i praktyczna organizacja działów, bez zbędnych drobnostek, ma być prosto i funkcjonalnie!

Czy warto się u nas zarejestrować?

Jeżeli jesteś zaawansowanym, bądź początkującym programistą, grafikiem, pozycjonerem, lub prowadzisz, czy reprezentujesz daną firmę hostingową, dołącz do nas, a na pewno nie pożałujesz!

Co ekipa forum ma wspólnego z webmasteringiem?

Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, designerów i marketingowców, dla których webmasterka jest częścią życia, w naszych głowach co minutę roi się od tysięcy pomysłów, które cyklicznie postaramy się wprowadzać na forum.

Czy uzyskam na waszym forum pomoc i nauczę się czegoś nowego?

Oczywiście, po to przecież powstał webax, abyśmy mogli swobodnie wyrażać swoje poglądy, pomagać sobie, i prezentować swoje dzieła.

PS. Ten krótki opis w nieznacznym stopniu pokazuje zalety naszego forum, zapraszamy więc do odwiedzenia naszego serwisu, i konktruktywnej opini na jego temat ;).
Adres: http://www.webax.pl
Zeus
Użytkownik
Użytkownik

Re: Webax.pl - Forum Webmasterskie

Postautor: Kede » 11 sie 2012, 23:58

Projekt wspierany przez progreso ;) Dobry start, szablon łanie się prezentuje. Nic tylko życzyć powodzenia
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Zeus » 31 sie 2012, 15:03

Na forum troszkę zmian - Tapatalk, webaxowe rozszerzenie do chrome http://webax.pl/temat-webaxowe-rozsz...d=1573#pid1573 a niedługo leciutkie przeróbki od strony wizualnej.

Czy to wszystko idzie w dobrym kierunku ?
Zeus
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 31 sie 2012, 18:26

Moim zdaniem zmiany na plus :) Trzymajcie tak dalej ;)
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: Zeus » 22 lip 2013, 0:38

WIELKA REWOLUCJA NA WEBAX.PL

Hej, pewnie zastanawiacie się co mnie tu sprowadza. Odpowiedź jest prosta, ponieważ na webax.pl miała miejsce Wielka Rewolucja. Myślę, że to wydarzenie na tyle ważne, że zasługuje na nieco dłuższy opis.

Co się zmieniło?

Wszystko. Od stylu po katalog firm hostingowych(który ujrzycie już niebawem), ekipę, partnerów czy choćby drobnostki takie jak dodanie rangi aktywnego użytkownika, poprawienie błędów czysto technicznych i wiele więcej.

Dlaczego warto się zarejestrować?
Pytanie jest banalne. Należy wspomnieć o konkursie, w którym możecie wygrać nagrody o łącznej puli 600 zł. Prócz tego startujemy z serią poradników, które przydadzą się niejednemu webmasterowi. Dzięki współpracy z wydawnictwem Helion mamy okazję recenzować najlepsze tytuły książkowe dla specjalistów branży IT. Inne zalety poznacie odwiedzając nasze forum.

Szersza współpracy z Biznes-Host. Zaraz ale o co chodzi?
Tak się składa, że postanowiliśmy bardziej zaangażować się we współpracę z Biznes-Host. Efektem tej inicjatywy jest kategoria na webax.pl, która stała się oficjalnym forum tej marki. Dzięki temu, bezpośrednio na forum możecie wymieniać się uwagami na temat owej firmy, sugerować ewentualne poprawki czy choćby dzielić się opiniami i doświadczeniami z(jak mniemam) udanej współpracy.

Co dalej?

Oczywiście to nie koniec zmian, ponieważ zawsze zmieniamy się dla was. Aktualnie pracujemy nad poradnikami oraz promocją naszej witryny jak i...... Myślę, że to na tyle duże przedsięwzięcie, że zasługiwać będzie na osobny wątek już niebawem.. Jeżeli chcielibyście nam pomóc to serdecznie zapraszamy do aktywnej dyskusji właśnie u nas! Dlaczego u nas a nie na xxxx.yy? Myślę, że żadne forum nie gwarantuje wam takiej atmosfery i tak kompleksowej pomocy jak właśnie webax.
I tym jakże miłym akcentem chciałbym zakończyć tę wypowiedź, jako, że chyba troszkę przesadziliśmy co do długości ;) Reasumując, serdecznie zapraszamy na webax.pl – na pewno nie pożałujecie!

KLIK

POZDRAWIAM i jeszcze raz zachęcam do udziału w konkursie - myślę, że warto.
Zeus
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: adam_per » 31 lip 2013, 13:11

git forum, nawet zauważyłem trochę wejść z webax'a do mnie, wydaje mi się profesjonalne i niech tak będzie, niech się rozwija, bo tego wszyscy potrzebujemy i wspierać się by osiągnąć coś ciekawego
Awatar użytkownika
adam_per
Bywalec Forum
Bywalec Forum

Postautor: Lumnos » 31 sie 2013, 13:04

Bardzo fajne forum :) Życzę sukcesów. Dla mnie wielki pozytyw!
Awatar użytkownika
Lumnos
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama forów