Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Prezent dla chrześnicy

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Prezent dla chrześnicy

Postautor: sara19 » 18 paź 2016, 12:12

Niebawem zostane matką chrzestną.
Wszystko mam zapięte na ostatni guzik ( organizuje imprezę)
W związku z tym można powiedzież, że prezent na chrzest już dałam.
Jednak mimo wszystko chciałabym dać jakiś drobiazg małej tak, żeby miała pamiątkę.
Przeglądałam internet za takim prezentem ale nie mogę sie zdecydować. Właśnie jestem na stronie z grawerowanymi błyskotkami:) Czy biżuteria to dobry prezent na chrzciny?
Jakie prezenty na chrzest są teraz modne? Ile takie preznty na chrzciny powinny kosztować?
Tak jak już wspominałam cześniej potrzebuje czegoś mniej kosztownego bo już wydałam sporo na samą organizacje.
Czekam na podpowiedzi
Ostatnio zmieniony 26 paź 2016, 12:25 przez sara19, łącznie zmieniany 1 raz
sara19
Użytkownik
Użytkownik

Re: Prezent dla chrześnicy

Postautor: Szutak » 18 paź 2016, 12:57

JA po prostu dałem kasę i to jest najlepsze wyjście, rodzicie potem sami kupią odpowiedni prezent ;)
Szutak
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: TokarskiA » 18 paź 2016, 13:36

Proponuję coś, co nie straci na wartości: złoto, srebro coś ze sztuki.
TokarskiA
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: billbo » 19 paź 2016, 10:58

Ja ostatnio dawałam pieniądze i kupowałam łańcuszek.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 04 lut 2017, 15:49

Pieniądze dla dziecka nie są dobrym rozwiązaniem. To nie jest prezent, uwierzcie mi. Ja kupuję dzieciom coś, co ich będzie długo cieszyć - czyli zabawki. Zrezygnowałam jakiś czas temu z kupowania lalek, które chińscy producenci wykonują ze szkodliwych dla dziecka materiałów. Przekonałam się o tym z chwilą gdy moja czteroletnia córka zeskrobała plastik z tej zabawki i wyszło jej uczulenie na policzkach. Dopiero jak zaczęłam jej dawać drewniane klocki i układanki to sytuacja się unormowała a ona nie musi rezygnować z zabawy. To http://www.niczchin.pl/zabawki-muzyczne ... kiem-.html jest ostatnio hitem w moim domu - ciągle się tym bawi i w domu pełno od jej śmiechów :)
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: begs » 05 lut 2017, 21:51

łańcuszek często się kupuje z medalikiem
begs
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mirrka25 » 08 lut 2017, 18:52

Ja też proponuję coś złotego albo srebrnego, np. łańcuszek z medalikiem. Albo po prostu dać pieniądze, bo to jest najpraktyczniejsze. Jednak może to być również zestaw jakichś ubranek albo jakieś zabawki. Ale chyba ten łańcuszek będzie najlepszy.
mirrka25
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: aniaola37 » 21 lut 2017, 14:17

Ojciec mojej chrzesnicy jest zapalonym motocyklistom więc zarzyczył sobie kask dla małej :D Chce z nią jeździć od małego Polecił mi sklep gdzie znajde kaski motocyklowe wiec mialem problem z glowy
aniaola37
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 22 lut 2017, 11:40

Najlepiej kupować prezenty symboliczne i praktyczne. Medalik, czy ubranka albo zestaw pieluch i kosmetyków do pielęgnacji byłby najlepszym rozwiązaniem.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: monimm82 » 19 mar 2017, 13:38

Ja bym raczej nie kupowała żadnych rzeczy, teraz nie wiadomo co te dzieci potrzebują:P postawiłabym na koperte poprostu i ew upiec jakiś tort na przyjęcie. Ja tak często robie i pomaga mi w tym blog http://blog-cukierniczy.pl/ . Jest tam mnóstwo porad cukierniczych, przydatnych w kuchni.
monimm82
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do HydePark