Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Prezent na chrzciny

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Prezent na chrzciny

Postautor: noli8 » 09 lip 2018, 19:09

Witajcie! Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić na prezent. Chcę aby było to coś co nawiązuje do tego dnia , zabawki nie wchodzą w gre. Myślałam nad czym takim https://www.swietymarek.com/srebro-meda ... 511,1.html myślę że będzie to pamiątka na długo . Co Wy kupujecie? Myślicie że będzie to dobry pomysł ?
noli8
Użytkownik
Użytkownik

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: Polunia » 25 lip 2018, 13:11

Myślę, że skoro jesteś Matką Chrzestną, to na pewno powinnaś kupić jakiś tego typu prezent. Inni goście mogą sobie pozwolić na zabawki czy jakieś inne, przydatne akcesoria.
Polunia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 25 lip 2018, 15:18

A może warto też kupić coś przydatnego? Na przykład tego rodzaju pościel dziecięcą, która na pewno będzie wykorzystana i prezent się nie zmarnuje.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: celina8 » 28 lip 2018, 10:51

ja jako młoda osoba kompletnie nie miałam pomysłu co kupć na chrzciny, tak wiec wymysliłam,ze super pomysłem będzie zakup balonów, girland na stół, świec urodzinowych https://godanparty.pl/ Bo nie dosć,że będzie to wszystko ładnie ostrojone to jeszcze taki prezent na urodziny dla malej mogę zrobić : )
celina8
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Witkarrek » 14 sie 2018, 15:28

Hmm no słyszałem też różne opcje prezentowe na chrzciny. Niektórzy kupują praktyczne prezenty inni stawiają bardziej na symbolike i kupują np. różaniec, czy też srebrną łyżeczkę z grawerem. Ja to należe do praktyków więc stawiam na prezenty typowo przydatne rodzicom. Może też zrób klik na ten adres i zapoznaj się z ofertę sklepu Nodik na akcesoria dla dzieci, właśnie tych najmlodszych. Mają tam bardzo fajne kocyki, czy też komplety pościeli La Millou, które według mnie powinny być całkiem fajną propozycją prezentową właśnie na chrzciny
Witkarrek
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark