Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Prezent

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Prezent

Postautor: zosiaJustice » 26 sty 2017, 8:30

Witam,
dostałam zaproszenie na chrzest a w ogóle nie mam pomysłu na prezenty dla dziecka. Nigdy nie uczestniczyłam w tego typu wydarzeniach.Czy powinnam podpytać się rodziców malucha jaki prezent na chrzest by im się spodobał? Czy może sama powinnam coś wymyślić? Przeglądałam sklep internetowy https://puzderko.pl/ oferujących okolicznościowe prezenty na chrzciny i spodobała mi się grawerowana biżuteria i dodatki.
Czy takie prezenty na chrzciny to dobry pomysł?
Jaki prezent na chrzciny dostały wasze dzieci lub jaki Wy ofiarowaliście innemu dziecku? Mój fundusz to 300 zł.
zosiaJustice
Użytkownik
Użytkownik

Re: Prezent

Postautor: kali77 » 13 lut 2017, 15:47

A ja dostałam od mojego ukochanego na urodziny sukienkę do pracy o której marzyłam, czytałam dosyć sporo na ten temat i proszę, jaka niespodzianka :) Kupił tę którą mu pokazywałam :) A nie spodziewałam się :P
kali77
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 02 mar 2017, 0:56

U mnie na chrzcinach w rodzinie zawsze kupowało się praktyczne rzeczy - zabawki,pieluszki,kołyski itp. Ja bym celowała właśnie w takie rzeczy,ponieważ typowe pamiątki nie przydadza się w życiu codziennym takiego dziecka, a to przecież jego wielki dzień. Warto kupić takie zabawki,które robią wokół siebie szum, ponieważ dziecko przestaje w momencie płakać i zasypia. Dokładnie tak działają te drewniane kuleczki http://www.niczchin.pl/drewniane-zabawk ... ciowa.html Z pozoru nieszkodliwe - ale nawet największą beksę potrafią uspokoić :)
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: promodoro » 03 mar 2017, 15:27

Na chrzciny kupuje się coś praktyczne, pamiatkę, albo przekazuje się rodzicom prezent w postaci gotówki, oni najlepiej beda wiedzieli co zrobic z pieniążkami. Fajny prezent to kalendarz dla dziecka
promodoro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: billbo » 07 mar 2017, 9:45

Jeśli szukasz prezentu dla dziecka to możesz pomyśleć o jakiejś zabawce, najlepiej takiej edukacyjnej. Zabawek do nauki w sklepach internetowych nie brakuje, wystarczy zainteresować się tym tematem i przejrzeć oferty w sieci.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Graazka » 13 mar 2017, 10:26

Ja miałem taki pomysł że dałem w kopercie troszkę pieniążków i do tego kupiłem krzesełko do karmienia niemowląt , takie dziecko jest jeszcze bardzo małe i nie umieją się nawet bawić więc lepiej zakupić coś przydatnego, taka jest moja opinia.
Graazka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Magdula88 » 09 maja 2017, 10:46

Moze jakas kawa? Zawsze to jest dobry i uniwersalny prezent :) Ja bardzo czesto ja kupuje. Bardzo fajne i ciekawe jej rodzaje znajdziecie na http://sklepzkawa.net/ . Polecam tam zajrzec ;)
Magdula88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 11 maja 2017, 10:49

Prezenty trzeba dostosować do okazji i osoby, więc w pierwszej kolejności najlepiej patrzeć właśnie na to
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: misti » 30 maja 2017, 10:20

Jak chodzi o prezent dla kobiety to może jakiś zestaw lakierów hybrydowych do takiego manicure jak tutaj. Taki manicure jest ostatnio chyba najpopularniejszy i przy odrobinie wprawy spokojnie można sobie go zrobić w domu. Jedyny minus jest taki, że trzeba kupić lampę UV do paznokci ale to też nie jest znowu jakiś ogromny wydatek.
misti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: AnnaMarie711 » 13 cze 2017, 10:44

Na chrzest dziecka znajomej, jej koleżanka przygotowała wielki, piękny tort i to był jej prezent. Może też na coś takiego się zdecydujecie ? Pomoga wam wtedy piekne dekoracje cukiernicze http://www.sklep.savpol.pl/ . To one są kluczem do sukcesu :)
AnnaMarie711
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Dla Kobiet