Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Remont mieszkania?

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Re: Remont mieszkania?

Postautor: yesti » 25 lip 2017, 8:07

Remont mieszkania należy dobrze rozplanować, zarówno pod względem finansowym, jak i wykonywanych prac. Potrzebne będą także odpowiednie narzędzia, by się tym remontem zająć. Z narzędzi ręcznym warto mieć choćby piłę do gipso-kartonu https://www.koelnerpolska.pl/produkt/mn-65-207-pila-155-mm-do-ciecia-plyt-g-k/modeco-expert, razem z wieloma innymi narzędziami przydatnymi przy pracach remontowych.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kwadrat22 » 30 lip 2017, 14:20

Remontując mieszkanie warto pamiętać o jego dobrym ociepleniu, dzięki temu oszczędzimy sporo pieniędzy na ogrzewaniu, a wstawanie rano zimą nie będzie koszmarem. Osobiście polecam sklep docieplajdom, który ma w ofercie masę najwyższej jakości materiałów izolacyjnych takich jak styropian podłogowy, a także tynki czy też pianki. Korzystałem z ich produktów tynkując mój dom i jestem bardzo zadowolony z rezultatów.
kwadrat22
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: RudigerKarton » 31 lip 2017, 11:43

Polecam osobiście hurtownię kartonów kartoniarnia.pl
RudigerKarton
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 01 sie 2017, 15:11

Na pewno podczas remontu przydadzą się też zamocowania lekkie, takie jak opisano na serwisie Noy, wato więc odpowiednio wcześniej się za nimi rozejrzeć.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 16 sie 2017, 19:31

Jak ktoś potrzebuje płytek to warto zajrzeć na http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marazzi/ , gdzie mają ogromny wybór wielu producentów. Dzięki temu nie trzeba przeglądać wielu stron, żeby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: piotrek » 16 sie 2017, 19:33

Ja mogę dorzucić jeszcze http://www.paste-group.pl/oferta/terratinta/ jeśli już o płytkach mowa. Ja znalazłem tam dokładnie to, czego szukałem i w dodatku sporo taniej niż w sklepie stacjonarnym.
piotrek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Yruhe » 25 wrz 2017, 14:41

Po remoncie to na pewno przyda się firma sprzątająca,
np taka jak ta ecosteam24.com.pl. Samemu raczej nikomu nie chce się bawić w czyszczenie i sprzątanie wszystkiego. A oni przyjdą i zrobią to za nas, dla mnie to mega fajna opcja.
Yruhe
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Beksabestia » 04 paź 2017, 14:15

u mnie taki skromny remont, że porządek sama zrobię :lol: Na szczęście tylko salon zmiana umeblowania i rzucić na ścianę nadruk na szkle - to nie powinno być jakoś strasznie bałaganotwórcze. Ale za rok wymiana CO więc już się boje :D
Beksabestia
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Reklama stron