Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Remont w salonie

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Remont w salonie

Postautor: adelue » 03 sty 2018, 23:56

Cześć,
planuję zrobić renowację w swoim pokoju i koleżanka opowiedziała mi o betonie architektonicznym. Miał ktoś z czymś takim do czynienia?
adelue
Użytkownik
Użytkownik

Re: Remont w salonie

Postautor: wrezz » 13 mar 2018, 12:36

raz widziałam taki beton architektoniczny we wnętrzu ale szczerze tak średnio mi się podobał. coś mi nie pasowało, było złe połączenie przez co całość wyszła bardzo chłodno. ja już jednak wolę ściany tradycyjne pomalowane farbami, zwłaszcza lubię te które dają matowe wykończenie typu dulux easycare. łatwiej potem o dobór mebli i dodatków
wrezz
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Cybucya » 14 mar 2018, 14:42

średnio mi się podoba
Cybucya
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 17 mar 2018, 22:55

Dobrze, ze u nas remont juz z glowy. Teraz tylko zamawialismy meble w salonie agata i dotarly przed weekendem wiec juz wszystko ogarniete :) Jest swietnie. Bardzo dobrze wygladaja, a nie mielismy tez zadnego problemu z ich zlozeniem.
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Remont w salonie

Postautor: lanmow » 26 mar 2018, 10:36

Jeśli już myślisz o poważnym remoncie nie zapomnij o dodatkach do niego i elektronice. Ja mam w salonie takie zestaw http://www.manta.com.pl/pl/spk916x i jestem bardzo zadowolony, także pomyśl dobrze, bo w każdym salonie taki sprzęt powinien się znajdować.
lanmow
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 19 kwie 2018, 15:05

A macie może w salonie ogrzewanie podłogowe? Bo my zastanawiamy się czy jest sens, by zainstalować takie folie grzewcze. Podobno świetny patent, wiecie coś więcej o nim?
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » dzisiaj, 13:28

A co sądzicie o położeniu w salonie płytek? Czytałam ostatnio na http://www.itad-bb.pl/miejsca-montazu-plytek-hiszpanskich-z-poznania/, że na przykład salon płytek z Poznania oferuje płytki do każdego rodzaju wnętrz, również do salonów, a nie tylko do kuchni i łazienek. Zdecydowalibyście się na taką podłogę w salonie? A jeśli nie, to dlaczego? Moim zdaniem wygląda to ok, tylko czy jest funkcjonalne?
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark