Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Inne Ekipa

Rozwój AdMatser - Strategia na najbliższe miesiące

Dział dla ekipy forum.

RE: Rozwój AdMatser - Strategia na najbliższe miesiące

Postautor: Salvador » 15 maja 2012, 21:54

Ja w miarę możliwości zajmuję się katalogowaniem + reklamą.
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: Kede » 15 maja 2012, 21:59

To czekamy na resztę ekipy;) Może ktoś jeszcze zadeklaruje swoją pomoc.
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: tomek0o7 » 15 maja 2012, 22:18

ja tu pilnuje porządku :ninja: ale jeśli będę miał czas to w miare możliwości postaram się pomóc choć teraz pracowałem 48h bo miałem kilka awarii do usunięcia...
Chcesz naprawić swoją instalację satelitarną? Zapraszamy na serwis instalacji antenowych Wrocław
tomek0o7
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 15 maja 2012, 22:20

Opis do katalogów robiony "na kolanie"
Kod: Zaznacz cały
{Forum reklamowe|Centrum reklamy} ad-master.pl powstało z myślą o {użytkownikach internetu|internautach}, którzy prowadzą swoją stronę, forum lub serwis innego typu.
Serwis rozwija się bardzo szybko, oraz stara się pozyskiwać partnerów.
Aktualnie współpracujemy m.in z {firmą|hostingiem} linuxPl.com, fundatorem nagród Konkursu 2.
Rejestrując się u nas otrzymasz także dostęp do porad z dziedzin SEO oraz Webmasteringu.
Oferujemy też wymianę {linkiem|bannerem|buttonem} z atrybutami {pozycjonującymi|SEO}, dzięki której poprawisz pozycję Twojej strony w {wyszukiwarkach|google}.
Stworzenie konta zajmie Ci dosłownie kilka sekund, więc nie czekaj i zarejestruj się już {dziś|teraz}!
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: Kede » 15 maja 2012, 22:30

{Forum reklamowe|Centrum reklamy|Serwis reklamowy} ad-master.pl {zostało stworzone|powstało} z myślą o {użytkownikach internetu|internautach}, którzy {mają|prowadzą} {własną|swoją} {stronę|witrynę}, forum lub serwis innego typu.
Serwis rozwija się {w bardzo szybkim tępie|bardzo szybko}, {również|oraz|a także} stara się {zdobywać|pozyskiwać} partnerów.
Aktualnie {partnerujemy|współpracujemy} m.in z {firmą|hostingiem} linuxPl.com, który jest fundatorem nagród {drugiego Konkursu|Konkursu 2}.
Rejestrując się u nas {otrzymasz|dostajesz} {także|również} dostęp do porad z dziedzin {pozycjonowania|optymalizacji|SEO} {a także|również|oraz} Webmasteringu.
Oferujemy {również|także|też} wymianę {linkiem|bannerem|buttonem} z atrybutami {pozycjonującymi|SEO}, dzięki której {polepszysz|poprawisz} pozycję Twojego {forum|serwisu www|portalu internetowego} w {wyszukiwarkach|google}.
{Utworzenie|Stworzenie|Założenie} konta zajmie Ci {tylko|dosłownie} kilka sekund, więc {nie zwlekaj|nie czekaj} i zarejestruj się już {dziś|teraz|w tej chwili}!

Szybka korekta ;)
Dobry opis powienien posiadać kilka synonimów do co drugiego słowa ;) Wydaje mi się że ten tekst jest za krótki dla katalogów, przydaloby się ze 2 zdanka jeszcze ;) Ale być może się myle to już zobaczysz przy dodawaniu do katalogów.
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kede » 17 maja 2012, 21:44

Ojj słaby wzrok, myślałem że długość wyjdzie z 300.. A długość tekstu jest idealna - po wymieszaniu 633 znaki ;) Pozostaje tylko katalogować!
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 17 maja 2012, 21:46

Co robię w miarę możliwości, lecz co za dużo to nie zdrowo.
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Re: Rozwój AdMatser - Strategia na najbliższe miesiące

Postautor: Kede » 04 cze 2012, 16:06

Pozycja ładnie urosła aczkolwiek trzeba ją poprawiać a przede wszystkim utrzymać. Dużą zasługę ma zmiana skryptu na phpbb3, katalogowanie oraz linki z dobrych portali/for:
TOP 5 linków prowadzących do ad-master.pl to:
Obrazek

edit: Ponad 1800 backlinków- to też nie jest bez znaczenia ;)
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 07 wrz 2012, 14:07

No i forum po woli wymiera :( Panowie, musimy się zaprzeć i odbudować pozycję :)
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: tomek0o7 » 09 wrz 2012, 8:32

Rok szkolny się zaczął i koniec. Ja myślę teraz chyba nad jakimś konkursem na forum. Bo też jakoś dalej stoje :/
Chcesz naprawić swoją instalację satelitarną? Zapraszamy na serwis instalacji antenowych Wrocław
tomek0o7
Użytkownik
Użytkownik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ekipa