Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Stan powietrza a oczyszczacz

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Stan powietrza a oczyszczacz

Postautor: BożenaMikula » 10 lut 2018, 0:24

Obecnie wiele osób pali dosłownie wszystkim w swoich piecach. ja mieszkam w Krakowie i powiem Wam że to powietrze to dramat. Gdyby nie oczyszczacze powietrza to nie wiem jakbym dalej funkcjonował w mieszkaniu, bo rzadko kiedy da sie otwierac okno i wietrzyć pokój. Z takim urządzeniem problem znika.
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Re: Stan powietrza a oczyszczacz

Postautor: Malwira » 02 lis 2018, 13:48

Tu się zgodzę,że powietrze u nas w Krakowie to tragedia dlatego warto zadbać o nie przynajmniej we własnym mieszkaniu aby oddychać swobodniej. Ja kupiłam sobie oczyszczacz Sharp kc-g60euw , który mi to zapewnia a dodatkowo nawilża powietrze. Oczyszczacz jest cichy, ma automatyczny tryb uwzględniający porę dnia, filtr hepa, jonizator, wszystko to co sprawia,że powietrze w domu jest wole od kurzu, pyłków, bakterii, nieprzyjemnych zapachów.
Malwira
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: fiolka » 27 gru 2018, 20:14

Od razu warto też pomyśleć o nawilżaczu powietrza. Dobry nawilżacz powietrza trochę jednak kosztuje, kilka stówek na pewno. Lepiej jednak kupic jeden a porządny, który posłuży kilka lat niz jakieś badziewie na kilka miesięcy.
fiolka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wrezz » 06 lut 2019, 13:46

Słyszałam właśnie że w Krakowie to powietrze można dosłownie kroić, tak gęsty smog :/ Ja mieszkam w mniejszym mieście i jest trochę lepiej, ale wieczorami też ciężko wytrzymać. Ratuje mnie oczyszczacz powietrza z https://homespot.pl/ , podaję tę stronę bo tutaj można w jednym miejscu znaleźć różne marki. Łatwo w ten sposób znaleźć idealny model dla siebie
wrezz
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 12 lut 2019, 21:10

Ja od kiedy kupiłam taki oczyszczacz do mieszkania czuje się o wiele lepiej ;) Staram się oczywiście regularnie wymieniać w nim filtry. Ja akurat mam sprzęt marki Xiaomi i filtry zamawiam na stronie https://strefafiltrow.pl/ - są tam dużo tańsze, niż w sklepach stacjonarnych ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet