Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Studia zaoczne gorsze od dziennych

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Studia zaoczne gorsze od dziennych

Postautor: 73booksros » 02 lip 2017, 23:41

wśród niektórych ludzi (z dużym naciskiem na niektórych) panuje takie przed świadczenie iż ludzie którzy studiują zaocznie to ludzie, którzy nie dostali się na dzienne, głupie dzieci bogatych rodziców które płacą, to wymagają czyli kupują wyższe wykształcenie? niebo a ziemia? jakie wy macie zdanie na ten temat? czy osoba która studiuje zaocznie jest bardziej zorganizowana, gdyż musi pogodzić naukę z pracą? czy natomiast pracodawca kieruje się kryterium jakie kto skończył studia(dzienne czy zaoczne)?
73booksros
Użytkownik
Użytkownik

Re: Studia zaoczne gorsze od dziennych

Postautor: Lucja23 » 04 lip 2017, 9:09

Moim zdaniem studia i praca wymagają więcej wysiłku. Trudno mi powiedzieć jak widzą to pracodawcy.
Lucja23
Użytkownik
Użytkownik

Re: Studia zaoczne gorsze od dziennych

Postautor: Aleksandra » 23 lut 2018, 14:47

Skoro to, czy ktoś studiuje zaocznie, czy dziennie ma aż takie znaczenie, to ciekawe dlaczego tak wiele osób bez studiów, znajduje prace w naprawdę poważnych miejscach, za dobre pieniądze. Sama kończyłam studia, ale i bez nich potrafiłabym sobie poradzić. Studia mogą być naprawdę przyjemne, jednak czasami trudno jest poradzić sobie z niektórymi rzeczami. Mnie na przykład w dużej mierze pomogła firma http://www.prywatnypromotor.org/faq/. Nie wiem, jak poradziłabym sobie bez nich z napisaniem licznych referatów i magisterki.

:P
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark