Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Szkolenia BHP

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Szkolenia BHP

Postautor: haniadyk » 14 sie 2018, 13:49

Pamiętaj też o wielu innych kwestiach związanych z BHP. Jeżeli prowadzisz swoją firmę i zatrudniasz pracowników to musisz też pomyśleć o kwestiach związanych z ich bezpieczeństwem. Dlatego może się okazać, że na przykład taśma antypoślizgowa opinie to bardzo dobre rozwiązanie w wielu sytuacjach. Dzięki niej unikniemy wypadków spowodowanych poślizgnięciem.
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: Szkolenia BHP

Postautor: Ariel » 28 sie 2018, 10:17

Super, ze trafiłam na ten temat, bo i ja mam pytanie: czy znacie może jakąś dobrą jednostkę, specjalizującą się w obsłudze bhp firm, z okolic Podkarpacia? Będę wdzięczna za każdą informację.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 28 sie 2018, 15:03

Ariel, usługi bhp w Krośnie nadzorują oni. Zgłoś się koniecznie do tego instytutu, warto z nimi rozpocząć współpracę.
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 07 lis 2018, 14:21

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnić swoim pracownikom takie szkolenia BHP. Poznań na przykład oferuje ich wykonanie w firmie FALANGA BHP, która oferuje zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Polecam skorzystać, bo działają naprawdę profesjonalnie ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark