Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

szybki pieniądz

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

szybki pieniądz

Postautor: adni61 » 27 lip 2017, 13:00

Ostatnio chciałam wymienić okna w domu dlatego potrzebowałem gotówki. Zdecydowałam się na POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ponieważ dużo moim znajomych polecało firmę aasa. Naprawde polecam
adni61
Użytkownik
Użytkownik

Re: szybki pieniądz

Postautor: yesti » 28 lip 2017, 9:08

To kiepski pomysł, zdecydowanie odradzam takiego poszukiwania pieniędzy
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kwadrat22 » 21 wrz 2017, 19:03

Czasami potrzeba wziąć pożyczkę, dlatego też warto rozejrzeć się za dobrą i rzetelną opcją. Osobiście polecam pożyczki od https://www.credy24.pl/chwilowki/ - niskie oprocentowanie, dowolność w wyborze terminu spłaty i rzetelna obsługa. Warto skorzystać :)
kwadrat22
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Karola » 25 wrz 2017, 11:35

Ja też odradzam pożyczek, już lepsze są kredyty. Ale i tak najlepiej mieć odłożone pieniądze. Jak dla osób, które maja firmy są różne alternatywy zamiast kredytów, tak dla osób prywatnych nie ma ich za bardzo. Osoba mająca firmę lub chcąca założyć firmę ma o wiele prościej jeśli chodzi o zdobycie pieniędzy. Na start zawsze posiada się jakiś kapitał, nawet najmniejszy. A jakąś nawet nie małą sumę można dostać z urzędu. Oczywiście trzeba przebić się przez administrację, ale jest to nawet możliwe. Znam kilka osób, którym się udało. A nie znam nikogo, kto takiego dofinansowania od miasta nie dostał, a starał się o nie. Potem jak ma się problem z płynnością finansową to można skorzystać z faktoringu. Ja polecam w tym temacie firmę monevia. Dlaczego ją? To proste jest ona najlepsza, a jak ktoś chce się wgłębić w argumenty to polecam zajrzeć na https://www.monevia.pl/dlaczego-monevia/. Dalej można zawsze starać się o różnego rodzaju dotację. No ale one wymagają trochę zachodu. W każdym razie taki przedsiębiorca ma cały wachlarz możliwości finansowania. A taka osoba prywatna to tylko chwilówka, pożyczka, kredyt i jego oszczędności.
Karola
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: werrommna » 27 wrz 2017, 16:44

Szybki pieniądz to moim zdaniem można zarobić jak się pójdzie na casting do filmu i dostanie rolę ;p Wtedy nie trzeba brać żadnych pożyczek :P
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: juvset » 04 lut 2018, 0:04

Lepiej iść do pracy, w tym roku jest naprawde wiele okazji, żeby poprawić swoją sytuacje finansową - https://warszawawpigulce.pl/2018-rokiem ... cjalistow/. JEst to znacznie lepszy wybór niż branie pożyczek, kredytów, itp. ;)
juvset
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark