Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

torby bawełniane

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

torby bawełniane

Postautor: Shoa » 07 mar 2018, 14:45

Ostatnio jest boom na ochronę środowiska. Jeśli szkoda Ci pieniędzy na dziesiątki jednorazowych toreb na zakupy, to może warto zainwestować w bardziej trwały sposób przenoszenia swoich pakunków? Polecam sklep oferujący torby bawełniane. Znajdziecie tam towar trwały, który nie jest obarczony ryzykiem rozdarcia.
Shoa
Użytkownik
Użytkownik

Re: torby bawełniane

Postautor: Molka » 17 sie 2018, 11:02

My ostatnio jako firma zamówiliśmy takie bawełniane torby reklamowe na https://www.diamond-druk.pl/torby-reklamowe-bawelniane i zamierzamy je rozdawać naszym klientom na najbliższych targach branżowych. Torby są dobrej jakości, więc mamy nadzieję, że spodobają się klientom. Nie musieliśmy też długo czekać za ich produkcją, więc jeśli tez chcielibyście zabrać takie torby na targi, to polecamy, tym bardziej, że nie kosztują one tam też dużo :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Re: torby bawełniane

Postautor: pokly » 04 lut 2019, 0:05

Cześć wszystkim, :)
chciałbym kupić skórzaną torbę, ale nie jestem dobrze zorientowany w markach i trendach. Widziałem już jedną aktówkę, którą chciałbym kupić. Czy ktoś może polecić mi ciekawe marki, którym mogę się przyjrzeć. Znalazłem ładne torby męskie w ofercie sklepu Buccola https://buccola.pl/ czy może słyszeliście o nim? Jestem fanem ponadczasowych elementów elegancji. Ewentualnie to torba na laptop, z której mogę korzystać na uniwersytecie. Dostałem pierwszą skórzaną męską torbę z uchwytem kilka miesięcy temu. To jest bardzo praktyczna i wytrzymała robota. Obecnie również rodzimi producenci wytwarzają dobre produkty, które, jak mówią, wasze wnuki będą walczyć, kiedy odejdziecie. Jestem w trakcie wybierania czegoś modnego vintage. Znajomi twierdzili, że są to głównie skóry naturalne oraz sztuczne wyprodukowane w Indiach. Mam już jedną solidną teczkę, którą kupiłem około 8 lat temu, kiedy była o wiele tańsza niż teraz. Z biegiem czasu zdecydowanie zmieniam styl na bardziej elegancki i biznesowy. Jednak uważam, że jest teraz dość ciężki i rozważam delikatniejszy, mniejszy neseser. :rolleyes:

Gdybym teraz kupował torbę, najprawdopodobniej wybrałbym robioną na specjalne zamówienie. Podczas gdy te aktówki vel torby wyglądają bardzo efektownie, nie uważam, że pasują one do mojego gustu i osobowości. Buccola czy Vosconte to marki, o których mam nadzieję dowiedzieć się więcej. Ten styl najbardziej mi odpowiada, ponieważ wygląda jak towar najwyższej jakości! Przykro mi, jeśli wydaje mi się to dziwne. Zdaję sobie sprawę, że wygląda to nieźle, ponieważ odpowiadałem na bardzo podobne wątki. Może dodam, że lubię także inne męskie marki. Wcześniej doradzono mi że warto rozejrzeć się za skórzaną torbą na laptopa od najlepszych włoskich marek. Mają wiele stylów eleganckiej męskiej torby roboczej do wyboru, takich jak teczki na laptopa, nesesery, torba na ramię. Całkiem fajnie, włosko wyglądające i wysokiej jakości. :cool:
pokly
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron