Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Urodziny siostry..

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: Urodziny siostry..

Postautor: FunnyG » 23 lut 2018, 22:18

Ja sama na swoją trzydziechę poprosiłam siostrę o voucher do Centrum Medycznego Bieńkowski. Od dziecinstwa mam kompleks garbatego nosa - bo taki jest. Stwierdziłam, że zrobie to wlasnie przekraczajac te magiczna liczbe 30. zwlaszcza ze teraz tego typu zabiegi sa naprawde prawie nieinwazyjne i jak sie okazalo bezbolesne ;D
FunnyG
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nadia3208 » 05 mar 2018, 22:45

Kupiłam siostrze perfumy w Sephora jest bardzo zadowolona :)
nadia3208
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Muvidea » 07 mar 2018, 10:06

Ostatnio z moim facetem zafundowaliśmy znajomej na trzydziestkę taki zegarek. Prezent był trafiony - uniwersalny i kobiecy jednocześnie ;)
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: stepaway » 22 mar 2018, 13:50

Fajnym i niedrogim prezentem na urodziny dla siostry będą perfumy, które swoją cytrusową nutą i sportowym charakterem z pewnością spowodują, że poczuje się wyjątkowo. Na stronie http://www.edp24.pl/p319,pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-20ml-gratis.html znajdziemy odpowiednik nie produkowanej już Pumy Woman szara pantera, zapachu, który zauroczył tysiące kobiet i mężczyzn. Doskonała cena i gratis
stepaway
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Weronika87 » 26 mar 2018, 13:04

Na urodziny siostry polecam kosmetyki. Są one zawsze dobrym wyjściem, o ile się w nie trochę zainwestuje i kupi dobrej jakości. Na przykład w sklepie kosmetycznym online Puderek znajdziesz kosmetyki azjatyckie, które ostatnio są bardzo popularne. Ten bb krem działa ujędrniająco, poprawia koloryt skóry, a nawet nawilża. Myślę, że Twojej siostrze przypadłby do gustu.
Weronika87
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Diana89 » 28 mar 2018, 10:36

Jak chcesz kupić coś naprawdę fajnego swojej siostrze to warto wziąć pod uwagę co twoja siostra lubi. Może maluje się, co? Jak tak to warto wtedy kupić np. zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/81 ... warzy.html . Oczywiście jak nie ten to możesz sobie wybrać inny. W drogerii Puderek jest tam mnóstwo takich fajnych propozycji.
Diana89
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 29 mar 2018, 9:20

A może jakiś wspólny, babski wyjazd? Zrobisz przy okazji prezent samej sobie :D
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Polunia » 30 mar 2018, 14:49

Możesz też pomyśleć o jakiejś biżuterii, jeśli lubi. Może kolczyki? Albo naszyjnik. Na pewno mniej więcej znasz jej gust.
Polunia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Venezia » 22 kwie 2018, 8:20

Mam przed sobą tom pierwszy cyklu Wojna lotosowa "Tancerze burzy" http://www.taniaksiazka.pl/wojna-lotosowa-tom-1-tancerze-burzy-jay-kristoff-p-987632.html To wzruszająca i tragiczna opowieść o przyjaźni, miłości, wierności i zdradzie. Pierwszy tom wprowadza Czytelnika w świat wysp Shima, rządzonych przez okrutnego szoguna. Więcej nie napiszę, poza jednym - ksiązka jest fantastyczna i znakomicie nadaje się na prezent dla siostry :)
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Schiaf » 23 kwie 2018, 14:47

A może jako dodatek do prezentu dobrym pomysłem byłoby zamówić jej jakieś kwiaty? Na pewno jest jakaś dobra i rzetelna poczta kwiatowa olsztyn, która mogłaby je dostarczyć na wskazaną godzinę. Co wy o tym sądzicie?
Schiaf
Użytkownik
Użytkownik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dla Kobiet