Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Wakacje 2018

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Re: Wakacje 2018

Postautor: Polunia » 30 mar 2018, 14:52

Ariel pisze:A co myślicie o Wyspach Kanaryjskich? Tylko nie w lecie, bo taki wyjazd w lecie mija się z celem. Lecz np w okolicy Wszystkich Świętych?

Ja właśnie marzę o locie na Teneryfę. Tylko podobno lepiej wybrać się na południe, bo tam cieplej.
Polunia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 25 kwie 2018, 14:09

Wakacje można też fajnie spędzić w Polsce. A tutaj http://podsuwam.pl/jak-tanio-wyjechac-na-wakacje-w-polsce-6-pomyslow jest artykuł o tym, jak podczas takiego wypoczynku zaoszczędzić pieniądze. Bo okazuje się, że można spędzać wakacje dobrze i tanio jednocześnie.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Venezia » 26 kwie 2018, 10:32

Firma https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji ma interesująca propozycję wyczarterowania jachtu w Grecji. Wystarczy patent sternika jachtowego oraz radiooperatora fal krótkich (UKF). Wszystko mozna załatwić drogą e-mailową. Myslę, że takie wakacje, to niezapomniana przygoda, która nie trafia sie każdego dnia :) Warto przemyśleć to dokładnie, popytać wśród znajomych, nawet jeśli sami nie posiadamy uprawnień na prowadzenie jachtu.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 19 maja 2018, 15:24

Ja mam w sumie sporo pomysłów na tegoroczne wakacje. Udało mi się trochę zaoszczędzić, więc mam w czym wybierać. Póki co najbardziej wpadły mi w oko wycieczki Saona na Dominikanę. Na początku myślałam raczej o wyjeździe na własną rękę, ale wydaje mi się, że wtedy mogłoby mnie ominąć sporo atrakcji i na pewno musiałabym wynająć jakiegoś przewodnika. Był ktoś z Was na Dominikanie? Opłaca się tam lecieć?
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 20 maja 2018, 13:09

Ja to nie wiem, czy pojadę w tym roku gdziekolwiek.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do HydePark