Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

wiosenno-letnie wypady

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

wiosenno-letnie wypady

Postautor: cewlok » 11 kwie 2018, 11:33

Uwielbiam aktywność fizyczną i w tym roku wybieramy się na rajd rowerowy po Warmii. I teraz pytanie często bywacie w parkach aktywnej rozrywki i korzystacie z ich oferty?
cewlok
Użytkownik
Użytkownik

Re: wiosenno-letnie wypady

Postautor: towhaton » 11 kwie 2018, 15:35

super sprawa, ja może wybiorę sie na taki rajd po Polsce
towhaton
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 12 kwie 2018, 22:44

W sumie kazda taka aktywna forma spedzania czasu jest dobra. A co powiedzielibyscie na temat skoków spadochronowych? Wedlug mnie warto chociaz raz w zyciu skoczyc bo zyje sie tylko raz :) No i w sumie majac u boku takich ludzi z tej ekipy http://www.skyfun.pl/ mozna miec pewnosc ze wszystko bedzie dopracowane i zorganizowane na ostatni guzik. Ja sie sama zastanawiam wlasnie nad skokiem.
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: top00 » 13 kwie 2018, 8:21

Ja planuję wycieczkę do Wrocławia. Dawno nie byłam w stolicy Dolnego Śląska, a bardzo dobrze ją wspominam. Może jesteście w stanie polecić mi dobre noclegi, najlepiej blisko centrum? Samej udało znaleźć mi się http://www.kingsapartments.pl/ , wyglądają dość atrakcyjnie a ponadto cena jest niska. Ktoś z was korzystal z tych apartamentów?
top00
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 18 kwie 2018, 20:53

Chciałabym pojechać z mężem na wczasy w sierpniu w ciepłe kraje. Czy myślicie że wycieczki Saona są warte uwagi ? Interesuje nas wyjazd na 2 tygodnie, trochę leżenia plackiem na plaży, trochę zwiedzania... generalnie wyjazd na odstresowanie. O czym powinnam pamiętać,co warto zabrać ze sobą ? Może ktoś już był na takich wczasach i poradzi mi. Każda wskazówka się przyda.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark