Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Wybór projektu domu

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Wybór projektu domu

Postautor: KMinek » 27 lut 2015, 3:18

Jaki projekt byście wybrali, gdybyście właśnie mieli budować dom? Czy to typowy dom parterowy, podpiwniczony czy może jakiś większy? Raczej w nowoczesnym stylu czy klasyczny? Zapraszam do odpowiedzi. Przesyłacie także linki do ciekawych projektów.
Ja postawiłbym na dom z podpiwniczeniem, o powierzchni około 150 mkw. Jeżeli chodzi właśnie o domy z piwnicą to dość ciekawie wyglądają te z pracowni architektonicznej Archeton http://www.archeton.pl/projekty-domow-z-piwnica
KMinek
Użytkownik
Użytkownik

Re: Wybór projektu domu

Postautor: wakrun » 28 lut 2015, 14:32

najlepszy chyba parterowy
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 18 mar 2015, 16:17

Nie znam Twojego gustu, więc ciężko określić czy w nowym czy starym stylu. Są osoby, które wybiorą opcję pierwsza, są ci co wolą drugą. Jeszcze inni będą chcieli to połączyć. Takie pomysły już ludzie realizowali na przykładzie tego artykułu http://faar.pl/pomieszczenie-w-starym-stylu-stworzone-na-nowo-czyli-mieszany-desing-kuchni możesz sobie ocenić czy Ci się to podoba i ewentualnie zrobić podobnie. I nawet bez projektanta jesteś w stanie.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 26 kwie 2015, 19:34

bez projektanta to jednak raczej się nie obejdzie, chociaż potem możesz już działać na własną rękę, szukając inspiracji wystroju wnętrza na homebooku. Mnie się tam udało znaleźć świetny pomysł na kuchnię z wyspą. Wygląda naprawdę świetnie:)
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: alasz » 31 sty 2016, 22:05

Ciekawe są te projekty. Ja jednak chyba musiałbym sam sobie to rozpracować i skonsultować z architektem czy po wybudowaniu się nie zawali :D Lubię proste i praktyczne rozwiązania.
alasz
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kiev » 07 mar 2016, 21:31

My już kończymy swój dom urządzać. Szukaliśmy fajnego zlewozmywaka i znaleźliśmy taki: http://www.zlewozmywak.pl/k4,zlewozmywa ... oznej.html . Jest granitowy i w sam raz sprawdzi się w naszej kuchni.
kiev
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: billbo » 11 mar 2016, 11:57

Ja kończę remont sypialni. A gdzie kupowaliście narzędzia i produkty potrzebne podczas remontu? Bo zdecydowałam się na zakupy internetowe i nawet wałki welurowe zamawiałam online.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 17 maja 2016, 22:25

Ja także wiele rzeczy zamawiam online. To dla mnie duża wygoda.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 30 gru 2016, 14:30

A zatrudniacie osobno projektanta i osobno ekipę? Bo są teraz firmy, które przeprowadzają kompleksowe prace budowlane, włącznie z projektem i całą przygotówką. Nie siedzę w temacie, ale to pewnie wychodzi taniej niż dodatkowe zatrudnienie projektanta, no nie? Tak przynajmniej podejrzewam.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: aniaola37 » 31 sty 2017, 19:05

Hej :) Jeśli budujecie dom, przyda Wam się również firma, która wystawi świadectwo energetyczne. Mogę Wam polecić http://www.unicon-termo.pl - byłam z nich bardzo zadowolona.
aniaola37
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Dla Mężczyzn