Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Wynajem aut

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Wynajem aut

Postautor: haniadyk » 31 paź 2017, 12:24

powiem szczerze, że nie mam swojego samochodu bo mnie nie stać. Ale jakiś czas temu wynajęłam auto na stronie cennik http://si-mar.pl/cennik/. Bardzo fajna sprawa, nie ma żadnych ukrytych kosztów, wszystko jasno i przejrzyśc
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: Wynajem aut

Postautor: yesti » 09 lis 2017, 10:42

Jak auto potrzebne, a akurat się nie ma, to pewnie jakieś rozwiązanie jest, a firm wynajmujących auta jest dużo
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Gaworzyła » 09 lis 2017, 18:16

Wynajmowanie auta jest dobre tylko wtedy kiedy nie potrzebujesz go na codzień np. mieszkasz w dużym mieście i możesz do pracy dojeżdżać komunikacją miejską. Niestety ale w większości przypadków potrzebny jest samochód "na stare". Wtedy też warto rozejrzeć się za jakimś tanim ubezpieczeniem. Ja ze swojej strony polecam: https://najtaniejuagenta.pl/ubezpieczenia-generali/
Gaworzyła
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Inaryn » 10 lis 2017, 12:54

Jak już piszecie o takich rzeczach to może zapytam się tutaj, żeby nie tworzyć nowego wątku. Znacie może jakąś sprawdzoną firmę z Warszawy, która oferuje wynajem busów? Chcielibyśmy przewieźć pare osób na imprezę za miasto i szukamy jakiejś sprawdzonej firmy.
Inaryn
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 18 lis 2017, 13:24

Z tego co się orientowałem kiedyś jak auto miałem w naprawie to te wypożyczalnie dość sporo kasują, chyba lepiej odłożyć i coś swojego sobie kupić, wiadomo nie dużego i w ogóle. Jak masz koniec roku tak jak teraz to są też końcówki rocznika i spore upusty, w Peugeocie 208 już za 40 tysięcy widziałem. No i masz swoje auto które ci kupę czasu posłuży. ale wiadomo jak kto woli
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 23 lis 2017, 3:32

To też zależy jeszcze od kogo się wypożycza auta. Kiedy moje auto było w naprawie to zdecydowałam się na wynajem samochodów osobowych Nie miałam w sumie wyjścia bo codziennie dojeżdżam do pracy ale nie żałuję bo nie przepłaciłam, a autko wybrałam akurat fajne
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 29 maja 2018, 16:52

Ja nie jestem za wypożyczaniem. Mam swojego poczciwego staruszka, który póki co, odpukać dobrze się trzyma. Teraz szukam odpowiedniego ubezpieczenia, bo się kończy. Rozglądałem się w sieci i natrafiłem na https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne/ . Mają ciekawe oferty.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark