Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Wypozyczenie sprzetu ciezkiego

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Wypozyczenie sprzetu ciezkiego

Postautor: ar3k » 16 sty 2017, 17:01

Moze ktos tutaj bedzie mi w stanie pomoc. W nowym roku postanowilem sprobowac swoich sil we wlasnym biznesie. Jak widac nie minal jeszcze miesiac i mam juz pewnego rodzaju problemy, ktory sie szczerze powiedziawszy nie spodziewalem. Na robocie padla nam jedna z ladowarek i jestesmy troche do tylu jesli chodzi o czas wykonania zlecenia. Orientujecie sie gdzie mozna na szybko wypozyczyc cos w Polsce centralnej? Po szybkim przeszkaniu kilku miejsc najbardziej wpadla mi w oko ta oferta http://www.magnith.pl/kategoria-produktu/magni-hth-ladowarki-teleskopowe/ Orientujecie sie moze jak wyglada wspolpraca z ta firma? Potrzebuje cos co wytrzyma w trudncyh warunkach jakie teraz panuja, dlatego pytam. Dzieki za pomoc.
ar3k
Użytkownik
Użytkownik

Re: Wypozyczenie sprzetu ciezkiego

Postautor: gerdyt » 20 lut 2017, 14:18

Wiesz co, jest taka firma, która nazywa się RIWAL i oni zajmują się sprzedażą oraz wynajmowaniem podobnych maszyn. Mają też sporo lokalizacji w Polsce, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem któregoś w swoim wojewódzctwie.

Obrazek
gerdyt
Użytkownik
Użytkownik

Re: Wypozyczenie sprzetu ciezkiego

Postautor: brusak » 07 mar 2017, 13:02

Fajnie mieć taki kontakt, dzięki
brusak
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn