Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Zmarszczki w młodym wieku!

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Zmarszczki w młodym wieku!

Postautor: wallspamoc31 » 05 gru 2017, 13:23

Zacznę od tego, że mam 23 lata i bardzo tłustą cerę. Kiedyś bardzo wysuszałam moją twarz, teraz od około 2 lat stawiam na jej nawilżanie. Na noc używam tłustych kremów nawilżających (Bambino, ziaja kozie mleko),bądź jakiegoś serum z BU, na dzień lekkie kremy nawilżające (krem matujący tylko przed ważnymi wyjściami, bardzo rzadko). Twarz myję pianką do cery wrażliwej, żelem, bądź olejkiem z BU. Czasem w chłodniejsze miesiące dorzucam tonik z kwasami z BU, pod oczy stosuję kremy nawilżające. Stosuję maseczki oczyszczające, jak i nawilżające. Z miesiąca na miesiąc widzę nowe zmarszczki, rok temu nie miałam ich. W tym momencie są pod oczami, pionowa między brwiami, poziome na czole, oraz przy ustach. Piję dużo wody, nie palę, mój tryb życia nie jest jednak zbyt zdrowy. Jak walczyć ze zmarszczkami w młodym wieku? Co stosować?
wallspamoc31
Użytkownik
Użytkownik

Re: Zmarszczki w młodym wieku!

Postautor: wakrun » 06 gru 2017, 15:03

W okolicach dwudziestki pojawiają się już lekkie zmarszczki, zwłaszcza przy oczach i na czole. To całkiem normalne.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 08 gru 2017, 11:02

No cóż, to chyba normalne, wszyscy ludzie mają zmarszczki
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 15 sty 2018, 0:30

Teraz są takie czasy że to raczej nie jest problem i można takim rzeczom zapobiegać. Moja piękna też chodzi na takie zabiegi - http://klinikamiracki.pl/zabieg/azzalure/ i na prawdę można sobie sporo lat odjąć. oczywiście nie mozna przesadzić bo w drugą stronę to też nie jest dobre, ale jak się ma sprawdzonego lekarza to na pewno wykona wszystko dobrze
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 24 sty 2018, 17:23

23 lata to wcale nie za młodo, to już w sam raz czas na zmarszczki. Wiem, bo też miałem.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: fiolka » 26 sty 2018, 22:13

Niezależnie od wieku, pojawiają się zmarszczki. Później będzie tylko gorzej ;)
Ja właśnie planuje kupić mamie Smart Custom-Reapir Serum Anti Age serum odmładzające dla mnie jeszcze za wcześnie ale tez staram sie juz teraz dbac, zeby pozniej nie plakac.
fiolka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark