Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

zmywarka

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

zmywarka

Postautor: grapfa » 20 maja 2018, 21:03

padła nam zmywarka w barze, a to już druga, więc teraz postanowiliśmy kupić coś z profesjonalnego sprzętu ale nie bardzo wiem co może wytrzymać taki ogrom naczyń do zmywania bo te zwykłe nie zdają egzaminu w gastronomii
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Re: zmywarka

Postautor: mario88 » 23 maja 2018, 22:39

O kurde, już druga? :O jestem w szoku bo my mamy zmywarkę taką gastronomiczną Winterhalter i już długi czas działa i nie ma z nią żadnego problemu, wszystko domyte, nie ma zacieków. Na prawdę super a non stop na chodzie jest
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Aleksandra » 29 maja 2018, 8:06

Dlatego właśnie zmywarki gastronomiczne i inny profesjonalny sprzęt do pełnoprawnych restauracji i innych lokali gastronomicznych kupuje się u sprawdzonych dystrybutorów, którzy w razie czego będą w stanie zapewnić sprawny serwis. Dzisiaj przecież nie brakuje takich firm, więc dość łatwo można znaleźć coś idealnego.

:P
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: top00 » 11 lip 2018, 22:36

Szczerze mówiąc, to ja nie za bardzo znam się na takich sprzętach. My ostatnio robiliśmy remont kuchni i zdecydowaliśmy się kupić cały sprzęt jednej marki - padło na Candy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Fajną funkcją jest to, że urządzenia te tzn zmywarka, piekarnik itd łączę się z telefonem przez wifi i łatwo można nimi sterować.
top00
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wrezz » 24 lip 2018, 17:19

Zmywarki do gastronomii kupować nie miałam nigdy potrzeby ale do domu pamiętam też miałam problem jaką zmywarkę kupić. Głównie chodziło mi o szerokość, bo bardziej pasowała mi 45-tka ale obawiałam się że mało co do niej się zmieści. Pomocny okazał się artykuł który znalazłam w necie i rzeczywiście na dwie osoby i gabaryty mojego mieszkania ta mniejsza jest wystarczająca.
wrezz
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark